Pis Yedili 7. Bölüm Fragmanı izle

Pis Yedili 7. Bölüm izle Pis Yedili 7. Bölüm Fragmanı izle Pis Yedili 7. Bölüm Fragmanı Pis Yedili 7. Bölüm Fragmanı izle Pis Yedili 8. Bölüm Fragmanı izle Pis Yedili Son Bölüm Fragmanı izle Seyret

Pis Yedili, okudukları lisede çıkan yangın sonucu açıkta kalan yedi liseli gencin, zorunluluktan geçiş yaptıkları özel bir kolejde ikoncanlar adını taktıkları yeni kolejli arkadaşlarıyla aralarında geçen atışmalı ve eğlenceli diyaloglarla dolu bir okul hikayesi.

İstanbulun varoş mahallelerinden birindeki yoksul öğrencilerin okuduğu devlet lisesi çıkan yangın sonucu kül olur. Milli Eğitimdeki idealist danışman Filiz hanım, öğrencileri tıklım tıkış diğer ilçe liselerine yerleştirir ama yedi öğrenciye gidecekleri bir okul bulamaz. Tek seçenek ilçe sınırları içindeki zenginlerin ve yüksek bürokratların çocuklarının okuduğu Özel Girişim Koleji gibi gözükmektedir. Filiz hanım bu Yedi öğrenci için okulun kapısını çaldığında terslenir. Ama pes etmez ve zorla da olsa yedi fakir öğrencinin zenginlerin okuduğu bu koleje kabul edilmelerini sağlar.

Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan bu öğrencilerin not ortalamalarını düşüreceği endişesiyle onları istemese de, altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşanın ve Filiz öğretmenin destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatında yeni okullarında yepyeni bir yaşam başlar.

Mahallenin haytaları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar. Çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir Pis Yedili çetesi gibidir. Her birinin de lakapları vardır. Bayrampaşalı, Orço, Pc ve Trafo lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle Cimbom, esmerliği yüzünden Kara Biber, her işe karışması nedeniyle adı Salçaya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üzerine getirecektir.

Okulun modern ve çağdaş yapısı alıştıkları bir şey değildir ama hem uyum hem uyumsuzlukla dolu günler içerisinde yeni yuvalarını da sahipleneceklerdir. Burada aşık olacaklar, burada dövüşecekler, burada başaracaklardır.

Pis Yedili 6. Bölüm ÖZETİ

Elçin için Bayrampaşalıyla konuşma vakti gelmiştir. Elçin, Bayrampaşlıya Cimbomla çıkıp çıkmadığını sorar. O anda bu konuşmaya şahit olan Cimbom, Bayrampaşalının verdiği cevapla Elçine daha çok diş bilemeye başlar.

Kolejin zengin öğrencileri, Pis Yediliyi okuldan attırmak için yine hain bir plan yaparlar. Milli Eğitime Pis Yedili adına dilekçe yazarak; okuldan memnun olmadıklarını ve başka bir okula gitmek istediklerini bildirirler. Filiz yardımıyla olaydan haberdar olan Pis yedili İkoncanların bu yalanını ortaya çıkarmak için karşı bir plan yapar.

Öte yandan okulda öğrenci başkanı seçilecektir. Orço, Elçin ve Furkan aday olurlar. Seçim sonucu Furkanlar için büyük sürpriz olur.

Pis Yedili 7. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

13 thoughts on “Pis Yedili 7. Bölüm Fragmanı izle

 1. Burdan Yönetmene Sesleniyorum

  Cimbomlan paşa trafoyla dilkopat alisle orço furkanla elçin karabiberle pc olsun ama salça boşda kalsınn ! 😀 🙂

 2. elçin ve bayrampaşalı ile çokkkkkkk yakışıyor inşallah cimbom aralarına girmez

 3. tüm kolej birbiriyle sevgili olsun:)

 4. bayrampaşalı ve cimbom çok yakışıyolar asıl elçin aralarına girmezz sinem

 5. cimbom <3 bayrampaşalı tabikide elçin salağına noloy onlar birbirleriinn çokkk sewuoyolar yaess <3 <3

 6. Bayrampaşalı ile elçin birbirine çok yakışıyor cimbomu hiç sevmiyorum:)

 7. HeRŞey Bİ yAnA cİmbOm çOk gÜzEl KeŞKe TaNıŞMa FRSatIm OLsA

 8. Bayrampaşalı çok yakışıklı yakındanda gördüm onu:)ona ikiside yakışmıyo tek kalsın oo:):) dizideki rolünün de hakkını veriyo çok iyi ve gerçekçi oynuyor…

 9. bence bayrampaşalıylan cimbom çok yakışıyor elçin salağı inşallah aralarına girmez elçin bayram paşalıyı seviyor ama bayram paşalı elçini sevmiyor

 10. Bence %50 (eLçin&BayramPaŞaLı) %50 (Cimb0m&BaYraMPaŞaLı) …:)

 11. bu diziyi izlemeye yeni başaladım ama süper bir dizi bayrampaşalıyı gerçek hayatta geçen sene gördüm face de fotomuz bile war

 12. ya bence bayrampaşalı gizli olarak cimbomla çıksın bazen elçinle çıksın daha iyi olur <3

 13. ahmet bencede doğru bayrampaşalı %50 Cimbom %50 elçini seviyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir