4N1K İlk Aşk 11. yeni bölüm fragmanı Ali Yaprak ve Barış kavgası

4N1K İlk Aşk 11. yeni bölüm fragmanı: Ali, Yaprak ve Barış kavgası! (4N1K İlk Aşk son bölüm izle) 4N1K İlk Aşk 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TVde Cuma akşamları ekrana gelen 4N1K İlk Aşk yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. Dizinin son bölümü final sahnesinde Yaprak ile Barışın “Biz sevgiliyiz” açıklamaları Aliyi derinden yaralamıştır. Ali, okulda onların olduğu her yerden kaçmaktadır. Barış ise Yaprakı oynadıkları oyunu ciddiye almasını söyler. 4N1K İlk Aşk yeni bölümde neler olacak? İşte 4N1K İlk Aşk 11. yeni bölüm fragmanı ve bölüm özeti.

4N1K İlk Aşk 11. yeni bölüm fragmanı Fox TV tarafından yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen ve Büşra Yılmazın eserinden uyarlanan 4N1K İlk Aşk yeni fragmanı merakla bekleniyordu. Son bölümde Ali, Yaprak ile Barışın Biz birbirimize aşığız sözleri ile adeta yıkılmıştır. Okula bomba gibi düşen bu haber sonrasında Ali, Yaprak ve Barışın olduğu yerlerden kaçmaktadır. Barışın Yapraka Ela senin annen diyeceksin konu kapanacak sözleri ise dikkatleri çekiyor. Alinin ise Ela Hocaya öğrendim herşeyi demesi ise yeni bölüm hakkında merak uyandırdı. İşte 4N1K İlk Aşk 11. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti.

4N1K İLK AŞK 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

4N1K İLK AŞK 11. BÖLÜM ÖZETİ
Yaprak’ın yalan aşk itirafı Alinin canını fena yakar. Eve gitmek istemeyen Ali, Ela öğretmenine gider. Uzaktan sevmenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Ela, Aliyi teselli eder. Ancak bu durum Jülidenin hiç hoşuna gitmez ve soluğu Elanın evinde alır. Barış, bu oyuna devam edeceklerse, Yapraktan adam gibi oynamasını ister ve onu uyarır; Dikkat et gerçeğe dönüşmesin aşkımız der. Onların konuşmalarına ise Tuna kulak misafiri olur. Okul gündemine Yaprak- Barış aşkı bomba gibi düşer. Babasını affetmeyen Ece, çetenin operasyonu ile geceyi Melike’nin evinde saklanarak geçirir. Gökhan’ın Merve kıskançlığı bu kez başını büyük derde sokar. Jülide ise Yaprak’ı Ali ile ilgili konuşmak için yanına çağırır.

4N1K İLK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
4N1K İlk Aşk son bölümde; Ali’nin gerçekleri bilmesi gerektiğine inanan Barış, Yaprak’ı ikna etmeye çalışır. Kendi yaşadıklarını örnek veren Barış, onu ikna etmek için anne ve babasının mezarına bile götürür. Barış’ın Yapraka duygularını bilen Ali, ikili arasında onları çözmeye çalışır. Her ikisinin de kendisinden bir şey sakladığına iyice emin olur.

Twitter Reklamlarına ilişkin bilgiler ve gizlilik
Oğuz’un ailesinin kötüleşen mali durumu gizlenemez durumdadır. Çete ona destek olmak için bir plan yapar. Herkes dört koldan Oğuzlara yardım etmek için seferber olur. Cihan ile Ece arasında ise beklenmedik bir gelişme yaşanır.

4N1K İLK AŞK SON BÖLÜM İZLE

Okula yeni gelen Tunanın tuhaf davranışları herkesi tedirgin eder, özellikle de Yaprak’ı. Barış’ın baskısına dayanmayan Yaprak, Ali’ye her şeyi itiraf etmeye gider. Evde ise onu bambaşka bir sürpriz beklemektedir.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir