Netflix

7. Koğuştaki Mucize yönetmeninin yeni Netflix filmi Beni Çok Sev yayınlandı

7. Koğuştaki Mucize yönetmeninin yeni Netflix filmi Beni Çok Sev yayınlandı Geçtiğimiz yıl yayınlanan ve büyük başarı yakalayan 7. Koğuştaki Mucize filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekinin yeni filmi Beni Çok Sev, Netflixte yayınlandı.

Hem Türkiyede hem de dünyada en popüler video akış platformlarından birisi olan Netflixin yeni yerli filmi Beni Çok Sev geçtiğimiz saatlerde yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan ve büyük ses getiren 7. Koğuştaki Mucize filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekinin yeni filmi Beni Çok Sev şu anda Netflixte yayında. 2 saat 4 dakikalık bir süreye sahip olan filmin oyuncu kadrosunda ise Sarp Akkaya, Songül Öden, Ercan Kesal, Aleyna Özgeçen, Füsun Demirel, Güner Özkul ve Ushan Çakır gibi isimler alıyor. Filmin fragmanını ve konusunu aşağıda bulabilirsiniz.

Beni Çok Sev Fragman

Konusu: Bir yandan Konya kapalı cezaevinde gardiyan olarak çalışan Sedat, öte yandan aynı hapishanede mahkûm olarak yatan Musa. Bir gün Sedata verilen yeni görevle iki erkek, Musayı bir günlüğüne cezaevinden çıkararak Musanın köyüne kızını ziyaret etmesi için yola çıkarlar. Musa 14 yıldan sonra ilk kez eski karısı, annesi ve kendisini yabancı gibi gören kızı Yonca ile karşılaşır. Baba-kız bir gün boyunca her ne kadar birbirlerine yabancı olsalar da 14 yıl hiç geçmemiş gibi harika vakit geçirirler. Ama Musayı rahatsız eden bir durum vardır, yanlış giden bir şey, bir his. Alzheimer olan annesi gece yanına gelir ve bir anda hiç hasta olmamış gibi onu en derin yerinden vuracak acı gerçekleri açıklar. Yonca gerçek kızı değildir, kızı öldürülmüştür. Musanın hapishaneye dönmesi gerekir, ama ne kadar acıtsa da kızının başına ne geldiğini öğrenmek zorundadır.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir