Adım Farah
Adım Farah

Adım Farah 11. Bölüm Fragmanı izle Adım Farah Son Bölüm Fragmanı seyret Adım Farah dizisi 11. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak 10 mayıs 2023 çarşamba fox tv

Adım Farah 10. Bölüm özeti Hastanede yaşananlardan sonra bir süre geçmiş, Farah’ın tepkisinden sonra Tahir Farah ve Kerimşah’tan uzak durmuş, özüne dönmüş sıradan mutlu bir hayat hayalini kenara bırakmıştır. Ancak Tahir ve Farah’ın evliliklerinin yetkililerce kontrol edileceği gerçeği her şeyi değiştirir.

Mehmet de Tahir’le uğraşmayı bırakmış daha büyük hedeflerin peşindedir. Aradığı ipucu beklenmedik bir şekilde karşısına çıkar…

Gönül ve Kaan’ın balayından dönmesi Koşanerler’in ve Akıncılar’ın zorunlu olarak dünür olması sorunu, Gönül’ün Akıncılar’ın evine yerleşmesiyle Perihan için kabullenemeyeceği bir duruma dönüşür. Perihan kızını geri kazanma yolunda yapayalnızdır.

Tahir ve Farah her ne kadar zorunluluktan bir arada kalmak zorunda olsalar da, ne kadar aralarına kendilerine engeller koysalar da her hamleleri, onları aile olmaya daha çok yaklaştırmaktadır. Kerimşah’ın iyileşmesi için gün sayarlarken, bunun çok kolay olmayacağını anlayacakları yeni gelişmeler kapıdadır.

Adım Farah Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Adım Farah 11 Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz