Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı izle SHOW TV ekranlarında yayınlanan Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı online internetten izle Adını Feriha Koydum 2 Mart Cuma Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 49. Bölüm Özeti; GİZLİ EVLİLİK TEHLİKELİ SULARDA!

Rıza, Ferihanın attığı adımı karşılıksız bırakmaz ve kızını eve kabul eder. Mehmet bu duruma tepkisiz kalamaz. Emirin apartmana geri dönmesiyle kapıcı dairesindeki huzursuzluk artar. Emirle aynı apartmanda kalmayı göze alamayan Rıza, kesin bir karar alır. Aşkları bu kez de zorunlu ayrılıkla sınanan Feriha ve Emirin özlemle başetmeleri kolay olmaz.

Öte yandan Sanemin Ünalla ilişkisini öğrenen ve Sanemi evden kovan Cansunun psikolojisi giderek kötüleşmektedir. Feriha, Cansunun yaşadıklarına kayıtsız kalamaz. Mehmet, Emirle hesaplaşmak için fırsat kollarken, Levent geliyorum diyen tehlikenin farkındadır. Leventin Mehmet ve Rıza ile yakınlığı ise Feriha ve Emiri huzursuz eder.

Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı Full izle, Adını Feriha Koydum 51. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı izle

Emir ve Levent arasında yeni bir gerilim başlar. Feriha hiç beklemediği bir anda köşeye sıkışırken Emir büyük bir tehlikeyle burun burunadır. Bütün taşlar yerinden oynamak üzeredir.

Adını Feriha Koydum 50. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi