Aşk Laftan Anlamaz 16. bölümünde Hayat ve Murat ayrılıyor mu?

Romantik konusuyla ekranlara gelen Aşk Laftan Anlamazda heyecan dolu sahneler yaşanmaya devam ediyor. Murat ve Hayat evlenmeyi düşünürken Aşk Laftan Anlamazın yeni bölümünde birden her şey tam tersine dönüyor. Aşk Laftan Anlamazın 16. bölümünde Hayat ve Murat ayrılacak mı?

Aşk Laftan Anlamazın 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamazın yeni bölümünde Hayat ve Murat ayrılıyor mu? Her şey güzel giderken dizinin yeni bölümünde işler karışıyor. Murat Hayatın yolunu neden kesiyor. Heyecan dolu yeni bölümüyle Aşk Laftan Anlamaz Çarşamba akşamı Show TVde olacak.

Yapımcılığını, Bi Yapımın üstlendiği aşk Laftan Anlamazın oyuncu kadrosunda; Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çağıran, Oğuzhan Karbi, Tuğçe Karabacak, Demet Gül, Süleyman Felek, Betül Çobanoğlu, Cem Emüler, Evren Duyan, Sultan Köroğlu Kılıç, Gözde Kocaoğlu ve Nazan Diper rol alıyor. Aşk Laftan Anlamazın yönetmenliğini Müge Uğurlar senaryosunu ise Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses kaleme alıyor.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 16. BÖLÜM FRAGMANI

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Didem, Hayat’ın yaşadığı evi öğrenmiştir. İbrahim’i de kullanıp Hayat’ı ifşa etmek ister. Hayat, Murat’la ilişkilerini bir süre gizli tutmak ister. Murat da Hayat’a hiç olmadığı kadar mesafeli davranır. Bu yüzden gerilen ikiliye Kerem ve Doruk yardım eder ve ilk randevularına çıkarlar. Hayat eve döndüğünde ise Emine’yi son derece sinirli bulur.

AŞK LAFTAN ANLAMAZIN HİKAYE VE KONUSU

Aşk Laftan Anlamazda Burak Deniz, tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı Murat Sarsılmaz; Hande Erçel ise dizinin Hayat’ı olarak izleyicinin karşısına çıkıyor. Dizide Giresun’da doğan, İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’ ve bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi anlatılıyor.

Add your comment

Your email address will not be published.