Aşk ve Ceza 54.Bölüm Fragmanı izle

Aşk ve Ceza 54.Bölüm izle Aşk ve Ceza 54. Bölüm Fragmanı izle Aşk ve Ceza 54. Bölüm izle Aşk ve Ceza Son Bölüm Fragmanı izle Aşk ve Ceza 54. Son Bölüm Fragmanı izle

Doğru bildiğin yolda yalnız da olsan yürüyebilir misin? Bekaretin bittiği yerde, iffet de biter mi? 25 yaşlarında bir reklam ajansında çalışan, bir hafta sonra olacak düğününün heyecanını yaşayan Yasemin, okuması için her türlü fedakârlık yaptığı nişanlısı Mehmet ile yakın arkadaşı Müjde’yi kendi yatağında yakalar. Yasemin küçük yaşlardayken ablası bir ilişki yaşamış ve kürtaj masasında ölmüştür. Ailede hem utanç hem de üzüntü yaratan bu olaydan sonra Yasemin evlenmeden önce kimseyle birlikte olmayacağına dair babasına söz vermiştir. Yaşadığı ihanet üzerine aşka, evliliğe, masumiyete inancını yitiren Yasemin, emekli öğretmen annesinin yaşadığı Bodrum’a gider. Öfke ve üzüntü içindeki Yasemin karşısına ilk çıkan erkek olan Savaş’la birlikte olur ve düşürdüğü bir kolye hariç hiçbir iz bırakmadan, Külkedisi gibi ortadan kaybolur… Aşk ve Ceza merakla beklenen yepyeni bölümleriyle Salı akşamı 20.00’de atv’de!

53. BÖLÜM ÖZETİ

Pelin’in evinde misafir olan Yasemin, Savaş’a bir türlü ulaşamamış ve bir şeylerin yolunda gitmediğini hissetmiştir. O sırada gelen haber Yasemin’i şok eder. Savaş, cinayet işlediği şüphesi ile gözaltına alınmıştır. Aynı haber Baldar konağına da bomba gibi düşer. Şahnur fenalaşırken Pala soğukkanlılığını korumaya çalışır. Bu arada Moran aşiretinin ileri gelenleri de şaşkındır. Onlara barış içinde yaşamayı teklif eden ve bunun için topraklarının bir bölümünü gözden çıkaran Savaş Baldar, Reşit ağalarını neden vurmuştur? Yavuz’un kapısını çalan Moran’lar bir cevap bulamazlar, çünkü Yavuz da en az onlar kadar şaşkındır.
Savaş’la konuşan Yasemin’in korkuları yerini cesarete bırakır. Şimdi karşılarında mücadele etmeleri gereken yeni bir kötülük vardır. El ele bunun da üstesinden geleceklerdir. Yasemin bu inançla, dimdik ayrılır Savaş’ın yanından.
Savaş ve Pala artık içlerinde bir hain olduğundan emindir. Yasemin, Savaş’ın suçsuzluğunu ispat edip onu kurtarmanın yollarını ararken Pala’nın evin içindeki haini arıyor olması aklında bir ışık belirmesine neden olur.
Şahnur, bu olayın ardından bir de Mustafa’nın cezasının kesinleşmesiyle bir kez daha yıkılır. Şahnur daha fazla dayanamaz ve olanların hesabını sormaya karar verir!
Öte yandan Yasemin ve Çiçek arasında ipler bir kez daha gerilir. Yasemin bu kez suskunluğunu koruyamaz ve ciddi bir tartışmanın içine girerler. Sonunda Yasemin tüm soğukkanlılığı ile Çiçek’e bir teklifte bulunur. Bu teklif Çiçek için şok edicidir..

Aşk ve Ceza 54.Bölüm Fragmanı izle

Add your comment

Your email address will not be published.