Aşk Yeniden yeni bölümler ne zaman yayınlanacak?

Aşk Yeniden yeni bölümler ne zaman yayınlanacak? Aşk Yeniden’in yeni sezon tarihi belli oldu..İşte yeni bölüm fragmanları

Aşk Yeniden dizisinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu.
Geçtiğimiz sezonun renkli dizisi Aşk Yeniden yeni sezonu merakla beklenirken, yayınlanan fragman heyecanlandırdı. Aşk Yeniden 20. bölüm yeni sezon fragmanına renkli görüntüler damga vurdu. Aşk Yeniden’in yeni sezon başlama tarihi belli oldu. Başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Aşk Yeniden 15 Eylül’den itibaren yeni bölümleriyle Fox ekranlarında olacak.

AŞK YENİDEN SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Yapımcılığını Süreç Film’in, yönetmenliğini ve senaristliğini Ersoy Güler’in üstlendiği, Aşk Yeniden’in sezon finalinde; Fatih’in uçağının kaybolması herkesi yıkmıştı. Gülsüm Hanım ağır bir kriz geçirip hastaneye kaldırılırken Zeynep, Fatih’i bulmak üzere Şevket ve Meryem ile birlikte apar topar İstanbul’dan ayrılmıştı. Fatih’e söyledikleri yüzünden ağır bir pişmanlık yaşayan Zeynep, Fatih’i bulabilmek için uçağın düştüğü bölgeyi kurtarma ekipleriyle birlikte aramaya başladı. Onun yaşadığına dair umudunu hiç kaybetmeyen Zeynep, uçağın düştüğü bölgeye yakın bir köyde Fatih’i bulduğunda artık her şey için çok geçti. Ama Zeynep kolay kolay pes etmeye, Fatih’siz bir hayat yaşamaya hiç niyetli değildi.

Aşk Yeniden 20. Bölüm 1. Tanıtımı

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir