avast! Home Edition 4.8.1356

avast! Home Edition 4.8.1356

avast! 4 Home Edition tam güvenlikli bir anti-virüs uygulamasıdır. Ev kullanıcılarının tam istediği türde bir güvenlik programı olup sistemleri zorlamadan ve size hissettirmeden bilgisayarınızın tam güvenliği sağlar.

avast! 4 Professional Edition ödül sahibi son teknoloji ile üretilmiş mükemmel bir koruma programıdır. Sisteminiz ve verilerinizi virüslere ve benzer zararlı yazılımlara karşı korur. Sınıfındaki en profesyonel çözümü sunan avast! Professional ile Windows tabalı her hangi bir işletim sisteminizi tamamen güvenli hale getirebilirsiniz.

Yeni versiyonda güncel virüsler için de koruma sağlanmıştır.

Özellikler:

AntiVirus Kernel: Tüm formatları tanıyıp tarayabilme özelliği sayesinde sisteminizi tamamen korur. Ödül kazanmıştır!
Kolay Kullanılabilir Arayüz: İstediğiniz tüm ayarları tek bir pencereden yapabilirsiniz.
Yerleşik Koruma: Sistem dosyalarınızı email hesaplarınızı her türlü verinizi korur.
Network Koruması: Windows NT/2000/XP/2003 sistemlerinde network koruması sağlayabilme özelliği ağınıza sızmaya çalışanlara karşı da bir güvenlik sistemi oluşturur.
Web Koruması: Microsoft Internet Explorer, FireFox, Mozilla ve Opera browserlarında kullanılabilen bu özellik ile HTTP sunucularındaki bir çok belirlediğiniz sitenin trafiğini daha da güvenli hale getirebilirsiniz. Trafikten gelebilecek zararlara karşı sizi ve sisteminizi korur.
Otomatik Güncellemeler: Virüs koruma programlarının en kilit noktalarından birisi olan güncellemeler avast! Pro Edition ile her an yapılabiliyor. Bu sayede son çıkan virüslere trojanlara ve bilumum zararlı yazılımlara karşı sisteminizi koruyabiliyorsunuz.
Avast!Cleaner entegreli: Malware`lere karşı koruma sağlamak için Cleaner yazılımı entegre edilmiştir. Ayrıca Cleaner ile içeriği bozulmuş dosyaları bulabilir düzeltebilir iyileştirebilir onarabilirsiniz.
64-Bit Windows destekli
Önemli! Ücretsiz kayıt sistemi ile avast!`a kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olmak için

Boyut        : 36,80 mb
Dil                : Türkçe
Kullanım izni : Sınırsız

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir