Bana Bir Soygun Yaz Filmini Full izle

Bana Bir Soygun Yaz Filmi Full izle, Bana Bir Soygun Yaz Filmi izle, Bana Bir Soygun Yaz Full izle, Bana Bir Soygun Yaz Filmi Seyret, Bana Bir Soygun Yaz Filmi Seyret

Özet & detaylar Onur Ankara’ya bir işini çözmek için yola çıkarken, arkadaşı Hacamat Hüso ona, Ankarada bir tanıdığı teslim edilmek üzere bir kutu şekerleme teslim eder.

Onurun uzatmalı sevgilisi olan Leyla, aldatıldığı kanısına varır ve çıkan tartışma sonucu Onurun bütün eşyalarını, şekerleme kutusu da dahil olmak üzere yakar. Onur, sokakta peş parasız kalınca çocukları arkadaşları soluğu Fiko ile Süleyman evinde alır.

Fakat 2 gün sonra Hacamat Hüso adamları, üçünü de yaka paça evden çıkartarak bir depoya getirir ve güzelce döverler. Zira başlarına büyük bela sarmışlardır. Hüsonun onura emanet ettiği ve Leylanın yaktığı şekerleme kutusunda şeker değil, teslim edilmesi gereken 50 bin euro vardır!

Yönetmenliğini Biray Dalkıranın senaristliğini ise İnci Uluçayın üstlendiği komedi filminin kadrosunda ise televizyon ve tiyatro dünyasından aşinası olduğumuz Hakan Yılmaz, Sera Tokdemir, Mehmet Özgür, Hazel Çamlıdere, Mehmet Usta, Çetin Altay, Umut Oğuz gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi