Dizi Haberleri

Baraj 20. Bölüm 29 Aralık 2020 Full HD izle (Video)

Baraj Dizisi 20. Bölüm 29 Aralık 2020 salı Full HD izle

Baraj filminden uyarlanan Baraj 20. yeni bölümde Bahar, Nazım’ı Hakan’ın hapse attırdığını öğrenince çıldırır. Hakan tarafından tehdit edilen Bahar, gerçekleri anlatacak mı?
Salı akşamları Fox Tv’de yayınlanan Baraj Dizisi 20. Bölümüyle ekrana geliyor. Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinden biri olan Baraj filminden esinlenerek hazırlanan Baraj 20. yeni bölümde Bahar, Nazım’ı Hakan’ın hapse attırdığını öğrenince çıldırır. Hakan tarafından tehdit edilen Bahar, gerçekleri anlatacak mı? Sevdiği adam ile oğlu arasında tercih yapmak zorunda kalan Bahar’ın kararının yer aldığı Baraj 20. Bölüme buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi detaylar

Unutulmaz yönetmenlerimizden Orhan Aksoy’un çektiği 1977 yapımı Baraj filminden Fox Tv ekranları için uyarlanan Baraj dizisi nostaljiseverler tarafından beğenilerek izleniyor. Baraj inşaatında ustabaşı olarak çalışan Nazım ile Nehir’in ölümsüz aşkını konu edinen Baraj dizisinde Burak Yörük, Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Sumru Yavrucuk ve İman Casablanca başrolleri paylaşıyor.

Bahar, tehdit ediliyor

Nazım’ın Hakan tarafından hapse atıldığını öğrenen Bahar neye uğradığını şaşırır. Öğrendiği gerçekleri yetkili mercilere anlatmak isteyen Bahar, Hakan tarafından tehdit edilir. Sevdiği adam ile oğlu arasında kalan Bahar, nasıl bir karar verecek? Bir tertip sonucu hapse atılan Nazım, hapisten çıkabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası 29 Aralık Salı akşamı saat 20.00’de Fox Tv’de. Keyifli seyirler.

Baraj 19. Bölüm Özeti

Başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı 1977 yapımı ‘Baraj’ filminin dizi uyarlaması olarak Fox Tv’de yayınlanan Baraj dizisi baraj inşaatında çalışan ustabaşı Nazım’ın, internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le tanışma hikayesini anlatıyor. 22 Aralık Salı akşamı ekrana gelen Baraj son bölümde Nazım ve Bahar’ın evlilik kararını açıklaması herkesi şok etmişti. Haberi duyan Nehir tam anlamıyla yıkılır. Nazım’ın Bahar’a yakınlaşmasını intikam olarak algılayan Hakan, Nazım’la bir araya gelerek hesap sorar. Aralarında ilan edilmemiş bir savaş başlar. Bu arada Tarık, Zahra ve İbrahim, Meryem’in ani dönüşünden rahatsız olmuştur. Meryem ise abisinin cinayet dosyasının izini sürmek için İstanbul’a gelir. Onun bu tavrı tarık, Zahra ve İbrahim’i fena halde rahatsız eder. Meryem’i geri döndürmek ve Nazım’a açık vermemek için bir araya gelirler ancak yaptıkları plan, onları birbirine düşürür. Nazım’ın kimsenin beklemediği bir anda yıllardır ona destek veren Bahar ile birlikte geri dönmesi herkesin hayatını sarsacaktır.

Baraj 20. Bölüm fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu