Dizi Fragmanları

Baraj Dizisi 26. Bölüm Sesli Fragmanı 9 Şubat Özeti

Baraj Dizisi 26. Bölüm Sesli Fragmanı izle 9 Şubat Özeti 2021 salı fox tv

Baraj 25. Bölüm özeti: Nehir, Nazıma Mertin onun oğlu olduğunu söylemiştir fakat Nazımın gerçekleri kabullenmesi ve geçmişte uğradığı haksızlıkları affetmesi kolay olmayacaktır.

Gerçekler ortaya çıktıktan sonra Nazımı Nehire kaybetmekten korkan Bahar ise olayların gidişatını kendi eline almaya karar verir.

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akanın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazımın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehirle (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehirin fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehirin çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehirin ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbulun renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarıkın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehirin fotoğraftaki Tarıkı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır.

Baraj 26. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu