Ben Bu Cihana Sığmazam

Ben Bu Cihana Sığmazam 8. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak

Ben Bu Cihana Sığmazam 8. Bölüm Fragmanı izle Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm Fragmanı seyret Ben Bu Cihana Sığmazam 8. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak


Ben Bu Cihana Sığmazam 7. Bölüm özeti
Cezayir Türk’ü kendi ellerimle gebertip, cesedini kül edeceğim
Lokman’ın cenazesi adeta gayrimeşru aleminin tüm ağır toplarıyla, Emniyet’in karşı karşıya geldiği bir törene dönüşür. Tüm aile, Leyla’nın Firuze’yle ne konuştuğunu merak etmektedir. Leyla onlara kararını açıkladığında hepsi mutlu olacaklardır.

Cezayir, 15 yıllık hapis cezasını doldurup dışarıya çıkan kadim dostu Ekabir’i ziyarete gider. Melike, babasına tesbih hediye eden Asım Kaptan’la tanışmak ister. Cezayir, onu Asım’ın mekanına götürdüğünde kendilerini bir çatışmanın içerisinde bulurlar. Cezayir bu sırada kendisine ateş açmakta olan birini öldürür ama bu öldürdüğü kişi Cezayir’in ezeli düşmanı Sabit’in oğlu çıkar.

Sabit, intikam yemini eder ve Cezayir’e de evlat acısı yaşatmadan ölmeyeceğim der. Sabit’e karşı, Cezayir, Asım ve Ekabir’le bir ittifak kurabilmenin yollarını arar. Firuze’nin halası Zeliha’nın Bosna’dan çıkıp gelmesi başta Elmas olmak üzere tüm ailenin huzurunu kaçıracaktır.


Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm Fragmanı

Alternayif link: Ben Bu Cihana Sığmazam 8 Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir