Bir Aşk Hikayesi 3.Bölüm 2.Fragmanı (9 Nisan 2013 Salı Fox Tv)

Bir Aşk Hikayesi 3.Bölüm 2.Fragmanı izle, Bir Aşk Hikayesi 3.Bölüm 2.Fragmanı Seyret, Bir Aşk Hikayesi Son Bölüm 2.Fragmanı (9 Nisan 2013 Salı Fox Tv)

GÜNEY KORE’NİN FENOMEN DİZİSİ

ÖZÜR DİLERİM SENİ SEVİYORUM

“BİR AŞK HİKÂYESİ” ADIYLA TÜRKİYE’DE
TERKEDİLMEK HİKÂYENİN SONUDUR SON BAKIŞTA AŞK İSE BİZİM BAŞLANGIÇIMIZ

“İlk bakışta aşk”ın hikâyesi çok anlatıldı. Bu hikâye onlardan biri değil. Bizim hikâyemiz “son bakışta aşk”ı anlatacak; Geç kalmışlıkların, “keşke”lerin, aşkı bulunca yitirmenin dokunaklı hikâyesini Genç bir adamın, annesini arayan Korkut Ali’nin hikâyesini

Ülkesinde reyting rekorları kıran fenomen Güney Kore dizisi I’M SORRY I LOVE YOU (Mianhada, Saranghanda) Türkiye’ye uyarlanıyor.

Zorlu aşkların ve kavuşamayanların anlatıldığı ‘BİR AŞK HİKÂYESİ”nin çekimleri, 1 Mart’ta Almanya’da başladı. Stuttgart ve Köln şehirlerinde 15 gün sürecek çekimler İstanbul’da devam edecek.

Başrollerinde en son ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde Hürrem Sultan’ın aşık olduğu ressam Leo karakteriyle ve ‘Al Yazmalım’ dizisinde başrolde ekrana gelmiş olan Seçkin Özdemir, ‘Altın Portakal En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ ödüllü Damla Sönmez, usta sanatçı Zuhal Olcay, müzisyen-oyuncu Yamaç Telli ve ‘Öyle bir Geçer Zamanki’ dizisinde izlediğimiz Elçin Sangu rol alıyor. MF Yapım Fatih Aksoy ve Faruk Bayhan’ın ilk dizi projesi olarak ekrana gelecek “BİR AŞK HİKÂYESİ”, Makbule Kosif, Zehra Güleray, Pınar Uysal ve Funda Çetin tarafından yazılıyor.

“BİR AŞK HİKÂYESİ”nin yönetmenliğini geçtiğimiz sezon çektiği aşk öyküsüyle izleyenleri ekrana bağlayan ‘ADINI FERİHA KOYDUM’ dizisinin yönetmeni Barış Yöş üstleniyor.

‘Birbirine dokunamadan, kavuşamadan Aşk olur mu?’ sorularının günümüz versiyonu olarak çok sevilecek “BİR AŞK HİKÂYESİ”, yakında FOX TV ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi