Dizi Fragmanları

Bizim Hikaye 24. bölümde Filiz: Seni asla affetmeyeceğim

Bizim Hikaye 24. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. FOX TVnin büyük ilgiyle izlenen dizisi Bizim Hikaye yeni bölümde Filiz ve Barış arasında gerginlik yaşanacak. İşte Bizim Hikaye yeni bölümden heyecan dolu dakikalar haberimizde.

Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Bizim Hikaye yeni bölümü heyecan dolu. Bizim Hikaye 24. yeni bölümüyle bu akşam 20.00de FOX TV de.

BİZİM HİKAYE 24. BÖLÜM FRAGMAN


BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Böbreği çalınan Fikrinin durumu git gide kötüleşmektedir. Bu durumdan sorumlu Yeliz ise Filizin öfkesine maruz kalır. Yeliz durumdan haberi yokmuş gibi görünmeye çalışsa da Filiz onu hayatlarından çıkarmakta kararlıdır.
Organ mafyasına bulaşan Yeliz, işlediği bu suç sebebiyle hapse girme tehlikesiyle yüz yüzedir. Elibolların da güvenini kaybeden Yeliz, çareyi Cemil ile bir anlaşma yapmakta bulur. Acaba Yeliz bu işten sıyrılabilecek midir?

Filiz, hala o yokmuş gibi davranan Barış’la konuşmanın yollarını aramaktadır. Filiz’i hayatından çıkarmakta kararlı olan Barış sadece Filiz’de değil, ailenin geri kalanına da benzer davranışlar sergiler. Fakat Fikri’nin durumunun kötüye gitmesi Barışın aileden kopmasına engel olur. Filiz’in aklının hala Barış’ta olduğunu anlayan Cemil ise Yeliz’in teklifini kabul ederek bir kez daha mesleğini tehlikeye atar. Filiz’i elde etmek için büyük riskler alan Cemil sonunda aşkına karşılık bulabilecek midir?

Esra ile kaçma planları yapan Hikmet inadı bırakmaz. Ailesini karşısına alan Hikmet, Esrayı da zor durumda bırakır. Esra ise karmaşık duygular içerisindedir. Acaba Hikmet bu imkânsız aşktan vazgeçecek midir?

Ferdaya bakmak zorunda kalan Tülay, bir yandan da Filize destek olmaya çalışır. Ferda ise Tülay ve Tufanın sinirlerini daha da zorlamaktadır. İki kadın arasında kalan Tufan iyice zorlanmaya başlar.

Babasını kaybetme korkusu taşıyan Filiz, bir yandan da ailesindeki sorunlarla boğuşmaktadır. Yeni yaşamına git gide alışan Barış ise, Filiz ve Cemilin birbirlerine gerçekten yakınlaştığına inanmaya başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu