Ana sayfa Genel Haberler Bodrum Masalı dizisi ne zaman başlayacak?

Bodrum Masalı dizisi ne zaman başlayacak?

0
0

Bodrum Masalı dizisi ne zaman başlayacak? Kanal D ekranlarının sımsıcak hikayesiyle Bodrum Masalı, izleyicinin beğenisine sunulmayı bekliyor. Yaza damgasını vuracak dizide hangi ünlü isimler rol alıyor? İşte Bodrum Masalı hakkında merak edilenler

Kanal D ekranında yaz aylarında başlayacak olan Yapımcılığını TMC Filmin üstlendiği, başrollerinde Şevvam Sam, Hilmi Cem İntepe oynayacak olan Bodrum Masalı için geri sayım başladı. İşte merak edilen tüm soruların yanıtları ve Bodrum Masalı dizisinin detayları.

Bodrum Masalı hakkında

Başarılı bir yüzücü olan Ateş babasının işleri yolunda gitmeyince özel kolejden alınır ve Devlet okuluna verilir. Fakat Ateş yüzme antrenmanları olduğu için eski kolejine gitmek zorundadır ve orada diğerleri tarafından küçümsenir.

OYUNCULAR

Hilmi Cem İntepe
Şevval Sam
Dilan çiçek Deniz
Timuçin Esen
Murat Aygen?
Alperen Duymaz

ŞEVVAL SAM KİMDİR?

(d. 11 Kasım 1973, İstanbul), Türk oyuncu ve müzisyen. Sanatçı Leman Samın kızıdır. İlk ve ortaokulu Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulunda okuyan Sam, liseyi İstanbul Zincirlikuyu İnsaat Teknik ve Yapı Meslek Lisesi restorasyon bölümünde okudu. Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi grafik bölümünde tamamladı. 1993-1999 yılları arasında Beşiktaşın Sarı Fırtına lakaplı efsane eski futbolcusu Metin Tekin ile evli kaldı ve bu evliliğinden Tarık Emir adlı oğlu oldu. Sanatçı Leman Samın kızı olan sanatçı; sade yaşamıyla dikkat çekerken, işi dışında kamera karşısında yer almamaktadır.

Oynadığı diziler

Süper Baba (Deniz – Derya) (1993-1998, atv): Çengelköyde bir masal. Fiko, Deniz öğretmen ile yeni bir ilişkiye başlamaya çalışır. Ama hiç umduğu gibi olmaz.
Feride (Feride) (1996, star TV): Feride babasını idam ettiren hakim tarafından evlatlık olarak alınır. Evlatlık alındığını öğrenince hayatının dengesi bir an içinde değişir.
Aşkın Dağlarda Gezer (Kajal) 1999 – 2000 (TGRT): İki düşman aşiretin ortasında yetişen bir aşkın öyküsü. Zal ve Kajalın mücadelesi.
Yıldızların Altında (Türkan) 2002 (Show TV): Türkan sevdiği erkekten hamile kalır; ama sevdiği erkek bunu bilmediği için Macaristana gider. Döndüğünde Türkanın zengin bir adam ile evlendiğini öğrenir; halbuki yalandır.
Karaoğlan (Ece Sultan) (2002, Kanal D): Bu dizide konuk oyuncu olarak Ece Sultanı canlandırmıştır.
Gülbeyaz (Gülbeyaz) (2002-2003, Kanal D): 2 düşman ailenin torunları birbirine aşık olursa ne olur? Gülbeyaz ile Kadirin kavuşma hikâyeleri…
Müjgan Bey (Müjgan – Müjdat) (2004, Show TV): Müjgan istemediği bir adamla evlenmek zorundadır. Ailesini ve konağı kurtarmak ve hayatını rezil etmemek için çaba harcamaktadır. Bir gün aklına müthiş bir fikir gelir. Müjdat…
Çocuğun Var Derdin Var (Zeynep) (2004-2005, TGRT): 3 çocuklu bir anne sadece çocuklarıyla mı ilgilenir? Ya kocasının da çocuktan farkı yoksa!
Yine de Aşığım (Ayşe) (2005-2006, atv)
Yaşanmış Şehir Hikayeleri (Ece Yıldız) (2006, Kanal D)
Derman (Dr.Derman Özersoy) (2008, Kanal D)
Acayip Hikayeler (Müge) (2012, Star TV)
Muhteşem Yüzyıl (2013, Star TV)
Bodrum Masalı (2016, Kanal D)