Çağatay Ulusoy kimdir?

Medcezir dizisiyle büyük hayran kitlesine sahip olan genç oyuncu Çağatay Ulusoy, Kenan İmirzalıoğlundan sonra gözünü Cundaya dikti. Geleceğini garanti altına almak için yatırımlarını arazi ve gayrimenkule yapan ünlü oyuncu, Cuma günü Cundanın yolunu tutacak. Peki Çağatay Ulusoy kimdir? İşte hakkında detaylı bilgiler.

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlunun Ayvalıka katkısı sürüyor… Yakışıklı oyuncu, Sinem Koballa dillere destan bir düğünle Cunda Adasında evlenince buradaki ev ve otel fiyatları 2ye katlanmıştı. Ayvalıka bağlı Küçükköyden 1 milyon liraya da bir taş ev alan Kenan İmirzalıoğlu, bölgeyi son dönemin en popüler adresi yaptı. Başarılı oyuncudan sonra Çağatay Ulusoy da gözünü Cundaya dikti.

KAZANDIĞINI GAYRİMENKULE YATIRIYOR

Kariyerim ve yatırımlarım konusunda sık sık Kenan İmirzalıoğluna danışırım diyen yakışıklı oyuncu, ustasının tavsiyesine kulak verdi. dizi, film ve Reklamlardan milyonlar kazanan Çağatay Ulusoy, parasını bugüne dek hep dikkatli harcadı. Geleceğini garanti altına almak için yatırımlarını arazi ve gayrimenkule yapan ünlü oyuncu, Cuma günü Cundanın yolunu tutacak. Git gide değerleneceği söylenen bölgeden arsa ve taş ev bakacak olan Çağatay Ulusoy, bunun için de yüksek bir bütçe ayırdı. Bir süredir ABDde olan yakışıklı oyuncu, arkadaşlarıyla gideceği adada bir yandan da tatil yapma fırsatı bulacak.

Çağatay Ulusoy kimdir?

2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim görmüş ve aynı zamanda Ayla Algandan oyunculuk dersleri almaya başlamıştır.

Ayrıca, haftada 2 kez oyuncu Vahide Perçin ve yine kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Altan Gördümün sanat okulu Akademi 35 Buçukta oyunculuk dersi almaktadır.

İlk rolü 2011de Show TVde yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisindeki Emir Sarrafoğlu karakteridir. Dizi 2 sezon sürmüştür. Diziye devam ederken 2011de Anadolu Kartalları filminde de önemli bir rol oynamıştır. Filmde Üsteğmen Ahmet Onur karakterini canlandırmış ve bu rolüyle de büyük beğeni toplamıştır.

Dizi devam ederken yine aynı kanalda yayın yapan Eve Düşen Yıldırım dizisine konuk oyunculuk yapmıştır. Yine Emir Sarrafoğlu karakterini canlandırmıştır. Başrol oyuncusu Hazal Kayanın Adını Feriha Koydumdan ayrılması ve Feriha karakterinin ölmesiyle dizi 3.sezonda Adını Feriha Koydum:Emirin Yolu adıyla sezona ekibe yeni dahil olan oyuncularla başlamıştır. Başrol Çağatay Ulusoyun partnerlerinden biri Zeynep Çamcı olmuştur. Birkaç bölüm başarıyla devam eden dizi düşen reytingler ve gelen eleştiriler nedeniyle yine isim değiştirip sadece Emirin Yolu adıyla yayın hayatına devam etmiştir. Bu defa dizinin Adını Feriha Koydum dizisi ile bir bağlantısı kalmamış ve konu tamamen değişmiştir. Çağatay Ulusoyun Emirin Yolundaki partneri Eve Düşen Yıldırım dizisi ile tanınan Gizem Karaca olmuştur. Bu dizide birkaç bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırılmıştır. İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından 25 Ocak 2013 tarihinde yapılan operasyonda aralarında ünlü isimlerinde bulunduğu 35 kişi gözaltına alınmıştır. Bu ünlü isimlerden bazıları Çağatay Ulusoy, gizem karaca, Yusuf Akgün, Cemal Hünal, Cenk Eren, Selen Seyven ve Çağatay Ulusoy un menajeri Selin Borankaydır. Cenk Eren ile Cemal Hünal aynı gün serbest bırakılmıştır. 26 Ocakta ise Selen Seyven serbest bırakılmıştır. 28 Ocak 2013 te adliyeye sevk edilen 35 kişiden Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Yusuf Akgün ile beraber 15 kişi serbest bırakılmıştır.

Ay Yapımın yaptığı, senaryosunu Ece Yörençin yazdığı ve 2013 yılının Eylül ayında star TVde yayınlanmış olan ünlü Amerikan dizisi The O.Cnin yerli uyarlaması MedCezir dizisinde başrol oynayarak ününü arttırmıştır. Dizide Çağatay Ulusoya Serenay Sarıkaya eşlik etmiştir.En son Leyla Lydia Tuğutlu ile Delibal adlı filmde rol almıştır. 2016da Colins markasının reklam yüzü olan Ulusoy Bize Uyar adlı reklam filminde Victoria Secret mankenlerinden Taylor Marie Hill ile birlikte yer almıştır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir