Ana Sayfa Genel Haberler Çağdaş Onur Öztürk ün sağlık durumu nasıl

Çağdaş Onur Öztürk ün sağlık durumu nasıl

0
0

Çağdaş Onur Öztürk’ün sağlık durumu nasıl? Diriliş Ertuğrul setinde şok kaza

Ünlü oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisindeki rolü için aldığı binicilik eğitimi sırasında attan düşmüştü. Çağdaş Onur Öztürk’ün kaza sonucunda elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileğinin kırıldığı bildirilmişti. Hastaneden ünlü oyuncu ile ilgili açıklama geldi. Çağdaş Onur Öztürk’ün hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Kuzey Güney, Sakarya Fırat ve Kış Güneşi gibi dizilerde yer alan 37 yaşındaki oyuncu Çağdaş Onur Öztürk yeni sezonda kadrosuna dahil olduğu dönem dizisi “Diriliş Ertuğrul”daki rolü için aldığı binicilik eğitimi sırasında attan düştü.

Ünlü oyuncunun dün Şile yakınlarındaki bir binicilik tesisindeki çalışması sırasında atın mıcırlı alanda hızlanması sonucu düştüğü öğrenildi.

Habertürk’ün haberine göre sert düşme sonrası Öztürk’ün elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileği kırıldı.

Ümraniye Devlet Hastanesi’nin Acil Servisi’ne kaldırılan oyuncu acılarını hissetmemesi için uyutuldu. Öztürk, eşinin verdiği imzalı izinle Maslak’ta özel bir hastaneye nakledilerek ameliyata alınacak.

Hastane yönetiminden açıklama geldi!

Sanatçının sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yapan Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek şunları söyledi: “ Çağdaş Onur Öztürk’e yapılan tıbbi değerlendirme sonucunda, elmacık kemiğinde, kol kemiğinde ve el bilek kemiğinde kırıklar saptanmıştır. Bugün öğleden sonra, kırıklar için Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı/Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Metin Uzun ve Estetik, Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Yazar tarafından operasyon planlanmaktadır. Ameliyat sonrası tedavisine kısa bir süre daha hastanemizde devam edilecektir. Sanatçımızın hayati bir riski bulunmamaktadır”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz