Çatı Katı Aşk Dizisi 5. Bölüm Yeni Fragmanı 6 Ağustos izle

Çatı Katı Aşk 5. Bölüm Fragmanı (6 Ağustos Perşembe) Çatı Katı Aşk Dizisi 5. Bölüm Yeni Fragmanı 6 Ağustos izle

Yasemin ve Ateşin itirafını duyan Ayşen, tüm gerçeği ailesine anlatacak iken Asafın düğüne gelmesi herkeste bomba etkisi yaratır. Ateş babasına meydan okurken Asafın da oğlundan geri kalmaya niyeti yoktur. Asaf güç gösterisine devam ederken Celalin araya girmesiyle iki aile arasındaki tansiyon iyice yükselir. Yaşananlardan sonra Asaf mutlu aile tablosunu yok etmek için ant içerken Celal, Ateş ve Yasemin hakkında ciddi bir karar alır. Celalin aldığı karar sonrası bundan sonra Yılmaz ailesi Ateş ve Yasemini sadece kiracıları olarak görecek ailevi meselelerin içerisinde katmayacaklardır.

Her ne kadar kendilerine itiraf edemeseler de Yasemin ve Ateşe içten içe aşık olmaya başlayan Demir ve Ayşen bu haberi üzüntüyle karşılar. Diğer yandan dükkan zarar etmeye devam ederken Ayşen de gelecek planları için çok önemli olan bir kursa ailenin ekonomik durumu yüzünden katılamaz.

Yaşananların ağırlığı yüzünden üzgün olan Yasemin ve Ateş aileye yardım etmek için kolları sıvar. Hem dükkanın durumunu düzeltmek hem de Ayşenin kursa gidebilmesi için Ateşin aklına bir fikir gelir.

Zor da olsa Demir ve Ayşen bu fikri uygulamayı kabul eder. Yan yana gelince birbirleriyle anlaşamayan kahramanlarımız acaba aynı amaç uğruna çıktıkları bu yolculukta Celale yakalanmadan başarılı olabilecek midir?

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir