Cesur ve Güzel 30. bölüm fragmanda De Cesur ve Sühan evleniyor Video

Cesur ve Güzel 30. yeni bölüm ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. STAR TVde ekrana gelen Cesur ve Güzel 30. yeni bölüm fragmanlarında Cesur, Rıza’nın suç ortağını bulmak için yola koyuldu. Cesur ve Güzel 30. yeni bölümde Cesur ve Sühanın evlenme sahnesi ise dikkat çekiyor.

Cesur ve Güzel 30. yeni bölüm ile bu akşam ekrana gelecek. Cesur ve Güzel 30. yeni bölüm fragmanında Cesur ve Sühan’ın en mutlu gününde yaşanan olay, düşmanlarının hayatlarından öyle kolayca çekip gitmeyeceğini herkese kanıtlar. Sühan’ı ve bebeklerini koruyamamanın pişmanlığını yaşayan Cesur, Rıza’nın suç ortağını bulmaya kararlıdır.

CESUR VE GÜZEL 30. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

Birisinin Sühan’ı zehirlemeye çalıştığı ortaya çıktığında Korludağ’da değişim rüzgarları esmeye başlamıştır. Herkes birbirine şüpheyle bakarken, en büyük yüzleşme Cesur ve Tahsin Korludağ arasında yaşanır. Fırtınayı koparacak haber ise Cahide’den gelir. Verdiği bilgi kafalarda yepyeni soru işaretleri yaratacaktır.

CESUR VE GÜZEL 30. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMAN

Korludağ’da güneş bir kez daha yüzünü gösterdiğinde Cesur sevdiği kadını sonsuza kadar yanından ayırmayacağını kanıtlar. Sühan’la Cesur birbirine aşkla bakarken asıl tehlike onlara hiç beklemedikleri kadar yakındı

CESUR VE GÜZEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rıza’nın tutuklanması, Cesur ve Sühan’ın geleceğe tekrar umutla bakmasına sebep olur. Düşmanının kolayca pes etmeyeceğini hisseden Cesur, Sühan’ı üzmemek için düşüncelerini kendine saklar. Artık önlerinde planlamaları gereken muhteşem bir düğün vardır.

Bebeğinin kaçırıldığını öğrenen Hülya deliye döner ve ona tekrar kavuşmak için her yolu dener. Giderek tehlikeli hale gelen Hülya’dan tedirgin olan Cahide, çözümü geçmişi hatırlamayan Tahsin Korludağ’a yanaşmakta bulur. Onun gözüne girmek için elinden geleni yapsa da önündeki en büyük engel yine Korhan olacaktır.

Cesur ve Sühan mutlu sona emin adımlarla yürürken verdikleri karar Korludağ’da büyük yankı uyandırır. Evlilik haberinin herkes üzerinde farklı etkileri olmuştur. Geçmişin kırgınlıkları, korku ve endişeler gün yüzüne çıkarken gelişmeleri dikkatle izleyen Rıza, son kozunu oynamak için beklediği fırsatı eline geçirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir