Cesur ve Güzel 8.bölüm fragmanda Korludağ gerçekleri öğreniyor

Cesur ve Güzel 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamları ekrana gelen Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanında Tahsin Korludağ, Cesurun Hasan Karahasanoğlunun öğrenmesi ile işler bir anda karışıyor. Peki Cesur ve Güzelde Cesur yaşam savaşını kazanacak mı?

Cesur ve Güzel dizisi yoluna dolu dizgin devam ediyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün gibi başarılı isimlerin yer aldığı Cesur ve Güzel 8. bölümde Cesurun HASANın oğlu olduğu ortaya çıkıyor. Cesur ve Güzel her Perşembe saat 20:00de star Tv ekranlarında yayınlanıyor.

CESUR VE GÜZEL 8. BÖLÜM FRAGMANI

CESUR VE GÜZEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANIYOR?

Babasının sürpriz evliliğinden kötü etkilenen Sühan’ı, Cesur teselli eder. Bu durum Bülent’i çileden çıkarır, Cesur’a karşı giderek daha çok hırslanmaktadır.

Cesur, Sühan’ı Nişantaşındaki eve götürür. Birlikte vakit geçirirler, Cesur bu evde babasıyla ilgili yeni bir ipucuna ulaşır ve bunu araştırmaya başlar.

Öte yandan Korludağ çiftliğine yerleşen Adaletin gelişi zoraki kutlanırken, Cahide, Hülyanın ortadan kaybolduğunu geç fark eder. Cahide bebeğini kaybedeceği korkusuyla büyük paniğe kapılır. Bülent’le birlikte bu durumun peşine düşerler.

Sühan ve Cesurun herkesten uzakta yaşadıkları gün unutulmaz olur. Cesur için güzel bir sürpriz planlayan Sühan, bunun için harekete geçtiğinde Cesurla ilgili çok önemli bir şey öğrenir.

Aynı dakikalarda Cesur’a da Sühan’la ilgili bir tuzak kurulmuştur. Sühan söz konusu olduğu için, Cesur tuzağa doğru hiç bir şey düşünmeden, gözü kapalı ilerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi