Dizi Haberleri

DCnin yeni filmi The Flashten güzel haber geldi Filmin çekimleri nihayet bitti

DCnin yeni filmi The Flashten güzel haber geldi: Filmin çekimleri nihayet bitti DC Sinematik Evreninde önemli bir yere sahip olması beklenen The Flash filminden güzel haber sonunda geldi. Filmin çekimleri tamamlandı.

DC evreninin en önemli ve en popüler karakterlerinden biri olan The Flashin özel bir filmi geliyor. Geçtiğimiz saatlerde de filmden güzel haber geldi.

The Flash Çekimleri Bitti
The Flash filminin ses ekibi Instagram üzerinden paylaştığı bir fotoğraf ile çekimlerin bittiğini geçtiğimiz saatlerde onayladı. Yönetmenini ve senaristini bulması bir hayli uzun süren ve sürekli bir sorun yaşayan The Flash filmi umuyoruz ki bundan sonra daha fazla sorunla karşılaşmaz.

The Flash filmi DCnin sinema evreni için önemli bir rolde. Filmde iki farklı Batmanin bulunacağı açıklandı ve paralel evren konusu filmde işlenecek. Bu yüzden DC evreninin geleceği için başlangıç taşı olduğunu söyleyebiliriz.

Filmin şimdilik oyuncu kadrosu şu şekilde Ezra Miller, Michael Keaton, Ben Affleck, Ron Livingston, Kiersey Clemons, Maribel Verdú, Sasha Calle ve Saoirse-Monica Jackson. The Flash filmi 4 Kasım 2022de vizyona girecek. Filmin yönetmenliğini Andy Muschietti, senaristliğini ise Christina Hodson üstleniyor. Şu ana kadar paylaşılan tüm resmi görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir