Dizi Haberleri

Dexter dan yeni görseller geldi

Son bir sezon ile yıllar sonra ekranlara dönen Dexterdan yeni görseller geldi 2006 yılında başlayıp 2013 yılında son bulan zamanın popüler dizilerinden Dexterın yeni sezonu Dexter New Blood ismiyle geliyor. Dexter: New Bloodtan yeni görseller paylaşıldı.

Dizi sektöründe unutulmazlar arasına adını yazdıran popüler dizi Dexterın yıllar sonra yeni bir sezonu geçtiğimiz yıl duyurulmuştu. Şimdi de diziden yeni görseller paylaşıldı.

Paylaşılan görseller daha çok dizinin afişi tarzında. Yeni görsellerden bir anlam çıkarmak çok kolay değil ancak ilk sezonlara göre sıcak bir yerde değil, soğuk bir yerde geçeceğini net bir şekilde görebiliyoruz. Bahsi geçen görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Yeni sezon 10 bölümlük bir mini dizi şeklinde 7 Kasımda yayınlanacak ve yine dizinin başrolünde Michael C. Hall olacak. Yaratıcılığını ise Clyde Phillips üstlenecek. Dizinin yeni sezonundaki diğer oyuncular da şöyle: Michael C. Hall, Clancy Brown, Julia Jones, Alano Miller, David Magidoff, Steve M. Robertson, Jennifer Carpenter, Dee Nelson Johnny Sequoyah ve Jack Alcott. Ayrıca ilk sezonlardan tanıdığımız bazı karakterleri de dizide göreceğiz.

Dizi yeni sezonunda Miami yerine bu sefer New Yorkun kurgusal bir kasabası olan Iron Lakete geçecek. Ayrıca açıklanan bilgiye göre dizide Dexter hala hükümet tarafından aranıyor ve Miamiden çok uzak bir yerde başka bir isim ile yaşıyor olacak.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir