Duy Beni

Duy Beni 17. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak

Duy Beni 17. Bölüm Fragmanı izle Duy Beni Son Bölüm Fragmanı seyret Duy Beni 17. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak

Duy Beni 16. Bölüm özeti: Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisi milyonları ekran başına kilitledi. Geriliminin bir an düşmediği, Ekim ve Melisa’nın tansiyonu yükselten çatışmaları bölümü final sahnesine hazırladı. Ekim’in planladığı yüzleşme beklenilenin ötesinde Ekim için de sürpriz oldu. Ekim ve Kanat’ın karşılıklı sahneleri büyük beğeni toplarken, dizide kullanılan müzikler çok konuşuldu. Dizi; dün gece #duybeni, #imkansızaşk ve karakter isimlerinin etiketlerine 200 bini aşkın yorum alarak trendler listesinde ilk sıralarda yer aldı. Dün gece yayınlanan Duy Beni 5. Bölüm fragmanı ise 9 saat içinde 1.3 milyon izleme alarak Trend Videolar listesinde 3 numaradan giriş yaptı. Hazal Ekim’le konuşur ve artık duygularından kaçmamasını ister. Ekim okula gider ve herkesin önünde Kanat’a aşık olduğunu ilan eder. Kanat ve Ekim bir süre dost olmaya, birbirilerini tanımaya, bir gün sevgili olurlarsa da bunu sonsuza kadar sürdürmeye karar verirler.

Bu sırada okuldaki öğrencilerin telefonlarına “Beyaz fil”den ifşa mesajları düşmeye başlar. Önce Hasan ve Ozan ifşa edilir.

Daha sonra sıra Kanat ve Melisa’ya gelecektir. Bu sırada Leyla ortadan kaybolur. Suna evden kaçar ve Derviş’in evine sığınır. Evde korkunç bir şey görür. Acaba tüm bu olaylar bağlantılı mıdır?

Duy Beni Yeni Bölüm Fragmanı

Alternetif link:: duy beni 17 bölüm fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir