Fazilet Hanım ve Kızları 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Fazilet hanım ve kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı. STAR TVnin ilgiyle izlenen dizisi Faizlet Hanım ve Kızları yeni bölümü nefes kesecek. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 30. yeni bölümden ilk sahneler.

Cumartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümü çok heyecanlı. STAR TVde büyük ilgi gören Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümde neler olacak? İşte dizinin yeni bölümünden ilk sahneler.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 30. YENİ BÖLÜM FRAGMAN

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fazilet ve Hazan, Eceye kavuşmayı bekliyor.

Ne Fazilet ne de Egemenler cephesi Gültenin sahte itirafından tatmin olmuş değilken Hazımın kendine gelmeye başlaması Yasemini iyice panikletir. Hapishanede yaşanan trajediden henüz haberdar olmayan Fazilet ve Hazan, heyecanla Eceye kavuşmayı beklerken Selin, zehirli ilaçlar yüzünden köşeye sıkışmak üzeredir.

Büyük kavuşma gerçekleştiğinde Fazilet kızının yaşadıklarının hesabını sormaya kararlıdır. Kendini toplamaya çalışan Hazım’ın yaşananları öğrenmesi ise hem yalı hem de aile içindeki dengeleri yeniden değiştirir. Sinan Hazan’ın kırılan kalbini onarmaya çalışırken Hazan ise Sinan’a karşı gardını indirmez. Sinan’ın iş hayatıyla ilgili aldığı bir karar ise hayatlarına yepyeni bir sokar. Diğer yanda Yağız’dan gördüğü desteği unutmayan Hazan, Kerime’ye verdiği söz yüzünden zor durumdadır. Yağız’ı korumak için attığı adım hem Kerime’yi hem de Yağız’ı karşısına almasına sebep olur. Hazan’ın tüm çabasına rağmen Yağız, bir anda hayatının gerçeği ile burun buruna kalırken, Fazilet ve Ece’nin hedefinde ise Yasemin vardır.

Add your comment

Your email address will not be published.