Fazilet Hanım ve Kızları 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları 37. bölüm yayınlandı. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 37. bölümde ortalık karışıyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Fazilet Hanım ve Kızları 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yağız, Hazan’ın birden ortadan kaybolmasıyla neye uğradığını şaşırmış halde ne olduğunu anlamaya çalışırken, Hazan dehşetin ortasındadır. Geçen her dakika Yağız’ın endişelerini arttırırken, Sinan Hazan’ın kafasını dinlemeye gittiğinden emindir.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 38. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Fazilet Hanım ve Kızları 38. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yenii bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Yağız, zaman geçtikçe soğukkanlılığını kaybederken, Hazan yaşadığı kabusun arkasında Kerime’nin olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Yaptıkları son konuşma yüzünden ablasının tatile çıktığını sanan Ece, Fazilet’i yatıştırmaya çalışırken, Sinan Fazilet’in hedefindedir. Yağız, Fazilet’i panikletmemek için kendi imkanlarıyla Hazan’ın nerede olduğunu öğrenmeye çalışırken, yakaladığı ipuçları Yağız’ı tamamen kontrolden çıkarır. Diğer yanda, Gökhan, Ömrüm’le ilgili şüphelerinin peşindeyken kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Yasemin, Selin’den de beklediği desteği bulamaz ve hayatının en ağır yenilgisini yaşar. Yakaladığı ipucunun peşine düşen Yağız, Hazan’ı bulmak için çırpınırken Kerime’nin hedefindedir. Yağız’ın büyük bir tuzağa çekildiğini fark eden Hazan, onu koruyabilmek için canı pahasına mücadele ederken, Yağız Hazan’ı kurtarmak için hayatını ortaya koymuştur bile.

Fazilet Hanım ve Kızları, Yeni Bölümleri ile Cumartesi Star’da!

Yayın Günü: 3 Mart Cumartesi
Yayın Saati: 20.00

Tarih: 4 Mart 2018 — 00:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi