Ana Sayfa Dizi Fragmanları Fox TV Bir Aile Hikayesi Dizisi 14. Bölüm Yeni Fragmanı Sesli Seyret

Fox TV Bir Aile Hikayesi Dizisi 14. Bölüm Yeni Fragmanı Sesli Seyret

1
0

Bir Aile Hikayesi 14. Bölüm Fragmanı (21 Eylül Cumartesi) Bir Aile Hikayesi 14. Bölüm özeti Bir Aile Hikayesi Son Bölüm Fragmanı izle Fox tv

Bir Aile Hikayesi 13. Bölüm özeti

Reyhan ehliyet sınavına hazırlanırken, Cem en büyük destekçisi olur ancak aynı desteği çocuk yapmak konusunda Reyhandan göremez. Reyhanın anne olma korkusu çiftin arasını açar.

Evleneceği gün odasında bilincini kaybetmiş halde bulunan Şakir iki gündür yoğun bakımdadır. Mahur bir an olsun yanından ayrılmaz. Reyhan Mahurla uzun süredir konuşmamalarına rağmen dayanamaz ve hastaneye gelir.

Erdem Besteye hoşuna gideceğini düşündüğü bir sürpriz hazırlar ancak beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Beste zayıflamak için yepyeni bir yöntem bulur ancak Erdemin desteğini alamaz. Ceylanın ise Erdemden vazgeçmeye niyeti yoktur. Sonunda amacına bir adım daha yaklaşmanın yolunu bulur.

Şakir için hastanede bekleyen Berk Nilin de orada çalıştığını öğrenir. Fırsatını bulup, onunla konuşmaya çabalar ancak bu kez işi çok zordur. Zira Nilin evlenmek üzere olduğu kişi de aynı hastanede doktordur.

Bir Aile Hikayesi 14. Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz