Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 16. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 16. Bölüm Fragmanı izle Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Fragmanı seyret Gelsin Hayat Bildiği Gibi 16. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 15. Bölüm özeti Songül arabadan son anda atlayarak kendini kurtarmayı başarır. Durumu rapor etmek için Organize Şube’ye gittiğindeyse Serdar müdür başta olmak üzere ekip arkadaşları da büyük bir şok geçirir.

Yılan ekibinin toplantısı akla gelmeyecek bir yerde olurken Sadi de toplantıda en ön sırada yerini alır. Semih’le buluşan ikiliden Songül, Yılan ekibi tarafından bu sefer hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.

Melek’i evden kovan Aygün’ün Celal’in tahtasına yazdığı yazılarla aklı karışır. Celal’in dolduruşuyla kızını aramak için gittiği adreste olay çıkarmayı ihmal etmez. Melek gizlendiğini sandığı yerde çocukluğuna ait anıları hatırlarken gece sonunda yalnız olmadığını bir kez daha anlar.

Meltem’in oynadığı oyun Kıvanç ve Derya’nın birbirlerini daha yakından tanımalarını sağlarken Yaver de Sadi’den aldığı emirle eski defterleri araştırmaya başlar. Yaver’in ulaştığı bilgiler Sadi’yi Derya’nın karşısına çıkarırken Derya’nın bu sefer Sadi’ye inanmak gibi bir niyeti yoktur. Songül’ün Sadi’yle yaptığı telefon görüşmesi beklenmeyen bir adreste son bulurken Payaslı doğum günü hediyesini almaya bir adım daha yaklaşacak mıdır?

Karabayır Lisesi’ndeyse geçmiş bir kez daha gün yüzüne çıkar. Okula gelen davetsiz bir misafir 12-B sınıfına girer. Kapanmayan hesaplar ve ateş almaya hazır bir silah artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının habercisidir.

Najat Kırdar’ın adresine arama emrinin çıkması ekibi harekete geçirir. Ekip olay yerinde arama yaparken Songül de Najat’ın odasında aramalarına devam eder. Elde ettiği belgeye sevinen Songül bir patlama sesiyle ne olduğunu anlamaya çalışırken girdiği odadan çıkamayacağını daha bilmiyordur.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de.


Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: gelsin hayat bildiği gibi 16 bölüm fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir