Ana Sayfa Genel Haberler Gözünüz kontakt lenslerle hiç bu kadar rahat etmemişti!

Gözünüz kontakt lenslerle hiç bu kadar rahat etmemişti!

0
0

Gözün doğal işleyişi, biyolojik yapısı formülü ile Biotrue yaratıldı!

Gözün biyolojik yapısından, doğal işleyişinden esinlenerek geliştirilen çok amaçlı kontakt lens solüsyonu Biotrue, lens kullanıcılarına bir solüsyondan çok daha fazlasını sunuyor.

Bausch + Lomb tarafından sunulan Biotrue, eşsiz bir dezenfeksiyon sağlarken, gözün gün boyu temiz ve nemli kalmasına da yardımcı oluyor.

Gözün doğal yollarla kendini nasıl temizlediği, nemlendirdiği ve sağlığını nasıl koruduğu konusundaki incelemelerle, bio-esinlenme prensipleri ile yaratılan Biotrue, “Yeni Jenerasyon” lens solüsyonu özellikleri taşıyor.

Büyük fırsat!

www.biotrue.com.tr adresine tıklayıp sitede yer alan “Gözler ne söyler” testini çözenler, ücretsiz Biotrue deneme boyu kuponu kazanıyor.

Biotrue’yu denedikten sonra www.biotrue.com.tr/kazan adresini ziyaret edip ürünle ilgili fikirlerini belirtenler ise yapılacak çekilişle iPad, iPod shuffle ve kontakt lens kazanma şansını yakalıyor.

Sağlıklı gözyaşı ile aynı PH’ı taşıyan, gözyaşı proteinlerini gözdeki doğal halleri ile aktif tutan Biotrue, hem kontakt lensin göze daha kolay takılmasına imkan veriyor, hem de mikrop ve bakterilerle savaşarak göz sağlığını koruyor.

Gözde doğal olarak bulunan bir nemlendirici olan hiyalüronan da içeren Biotrue’daki hiyalüronan’ın lens üzerindeki etkisi 20 saate kadar sürüyor. Böylece nemini hep koruyan lensler göze gün boyu hiçbir rahatsızlık vermiyor; temizlik ve konfor yaşatıyor.

Kullanıcının şişe içinde ne kadar ürün kaldığını görebilmesi için şeffaf olarak tasarlanan ve şu anda 300 ml olarak piyasada bulunan Biotrue’nun tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 26,50 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz