Ana sayfa Dizi Haberleri Güneşin Kızları dizisinin yayın günü neden değişti

Güneşin Kızları dizisinin yayın günü neden değişti

0
0

Güneşin Kızları dizisinin yayın günü neden değişti Kanal D’den Güneşin Kızları için sürpriz karar

Güneşin Kızları dizisinin yayın günü neden değişti? Güneşin Kızları yayınlanmaya devam edecek mi İşte yeni yayın günü Kanal D’nin Haziran ayında yayınlanmaya başlayan, Süreç Film imzalı yaz dizisi Güneşin Kızları yayın günü değiştirdi. Yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı dizi daha önce Perşembe akşamları ekrana geliyordu. Başrollerinde Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Hande Erçel ve Burcu Özberk ‘in rol aldığı dizi gün değiştirdi. Senaryosunu Deniz Dargı ile Cenk Boğatur’un yazdığı Güneşin Kızları dizisi artık yeni haftadan itibaren Pazartesi akşamları saat 20:00′de ekrana gelecek. Dizi önümüzdeki Pazartesi ve eski yayın günü olan Perşembe akşamı ekrana gelmeyecek. Ekranlara 11 gün ara verecek olan dizi yeni bölümüyle 31 Ağustos Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Güneşin Kızları dizisi ekrana geldiği Perşembe akşamları İnadına Aşk dizisini de geçerek Total ve AB grubu reytinglerde birinci sırada yer alıyordu. Reyting konusunda bir sıkıntısı olmayan dizinin yeni yayın döneminde devam edeceği ve diğer başlayacak yeni dizilerle gün ayarlaması amacıyla yayın gününü değiştirdiği öğrenildi.

Güneşin Kızları dizisi yeni yayın döneminde Pazartesi akşamları ekrana gelecek. Dizinin devam edip etmeyeceğini ise Eylül’den sonra alacağı reytingler belli edecek.