Haftalığı 2 milyon TL lik motoryat Bodrum da

BODRUMa, Belçikalı işadamına ait ve haftalık kirası 2 milyon lira olan Plan B adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise kim olduğu öğrenilemedi.

DHA

Belçikanın en zengin ikinci kişisi olan ve sinema yapımcısı Ted Waitin (56) üç yıl önce yaptırdığı, bazen Holywood yıldızları Brad Pitt ve Matt Damon gibi dostlarıyla tatile çıktığı 75 metre uzunluğunda ve 125 milyon dolar değerindeki çelik gövdeli Plan B adlı motoryat, Yunanistanın Rodos Adasından Muğlanın Bodrum İlçesine geldi. Bodruma 3 mil uzaklıktaki Kara Ada açıklarında demirleyen yat, ardından cuma günü akşam saatlerinde Göltürkbükü Koyuna demirledi. Yatın üzerindeki yüzme havuzu ve jakuzide eğlenen üç çocuklu ailenin, Kazakistanın en zengin ailelerinden biri olduğu ve yatı 3 haftalığına haftalığı 650 bin dolardan (yaklaşık 2 milyon TL) kiraladığı belirtildi.

BEACH CLUBI KAPATTILAR

Botla akşam Göltürkbükündeki dünyaca ünlü bir beach cluba giden ailenin danışmanlarının, bir saat önceden işletmeye giderek içeriye kimsenin alınmaması talimatını verdiği öğrenildi. Gecede özel olarak düzenlenen Brezilya dans grubunu izleyen ailenin ardından Küba müzik grubunun özel konserini izlediği belirtildi. İşletmeye bu gece için, 65 bin euro ödeme yaptığı öğrenildi. Adı sır gibi saklanan iş adamının Ted Waitin yakın arkadaşlarından biri olduğu uluslararası petrol şirketi olduğu belirtildi. Yatın üç gün Bodrum koylarında kaldıktan sonra Yunanistanın Mikanos Adasına gideceği belirtildi.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir