Hayat Bazen Tatlıdır 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Bazen Tatlıdır 18. bölümü ile ekrana geldi. Merakla beklenen Hayat Bazen Tatlıdır 18. bölümde Burak ve Gözde okulun bodrum katında yaşam mücadelesi verdi. Gözdeden haber alınamadığını öğrenen Hayat, deliye döndü. Hayat Bazen Tatlıdır 19. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı?

Hayat Bazen Tatlıdır 18. bölümü ile ekrana geldi. Yayına giren Hayat Bazen Tatlıdır 18. bölümde Gözde’den haber alınamadığını öğrenen Hayat, deliye döner. Şerif, Birtanem’e evlenme teklifi edeyim derken, soluğu Hastanede almıştır. Başrollerini Birce Akalay, Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem Arslan’ın paylaştığı yeni bölümleriyle her Pazar akşamı starda.

HAYAT BAZEN TATLIDIR 18. BÖLÜM ÖZETİ

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde bu hafta, Hayat, Cerrah’ın sürprizi karşısında şaşkındır. Bu sırada Burak ve Gözde okulun Bodrum katında yaşam mücadelesi veriyordur. Gözde’den haber alınamadığını öğrenen Hayat, deliye döner! Şerif, Birtanem’e evlenme teklifi edeyim derken, soluğu hastanede almıştır.

Hastane dönüşü yirmi dört saat sürecek bir işkence onu beklemektedir! Loçko’nun aklına Abidin’in Asya’dan soğuması için bir fikir gelir. Başta planının işleyeceğinden emin olan Loçko, sonradan çok pişman olur! Koray, Sevda ve Ebru’nun yakınlaşmalarını sağlamak isterken Ebru’nun hain planları vardır. Sevda ise Koray’a açılmak isterken, başına geleceklerden habersizdir!

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir