Ana Sayfa Genel Haberler Hayat Şarkısı son bölümünden sonra 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Hayat Şarkısı son bölümünden sonra 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

1
0

Hayat Şarkısı dizisinin son bölümünden hemen sonra 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta Hayat Şarkısı dizisinde Cemin ansızın geri dönüşü Hülya başta olmak üzere bütün aile üzerinde korkuya neden oldu. Cemin Hülya’nın aynasına yazdıkları ise korku dozunu biraz olsun yükseltti. Hayat Şarkısı dizisi her Çarşamba akşamı Kanal Dde.

Başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, ecem özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Olgun Toker, Pelin Öztekin, Deniz Hamzaoğlu, Almila Bağrıaçık ve Aydan Taş’ın paylaştığı Hayat Şarkısı dizisi 42. bölümü ile 14 Şubat 2017de Kanal Ddeydi.

HAYAT ŞARKISI 42. BÖLÜM ÖZETİ

Hayat Şarkısı yeni bölümünde Melek, Cemin geri döndüğünü söylüyor; durumunun daha da kötüleştiğini düşünen Hüseyin, onu bir kliniğe yatırıyor!

Melek ısrarla gördüğü yabancının Cem olduğunu söylemekte ancak kimseyi inandıramamaktadır. Mahir’in babasından kalan mirasla açmaya karar verdiği sokak çocukları merkezine, en büyük destek hiç beklemediği bir yerden gelecektir. Rahatsızlığının gün geçtikçe ilerlemesi ve çocuklar için de tehlikeli bir hal alması nedeniyle Melek’i bir kliniğe yatırmak zorunda kalan Hüseyin ise duyduğu vicdan azabından perişan olmuştur.

Hülya ile ilişkileri gün geçtikçe daha da kötüye giden Kerim de başlarda kesinlikle karşı olmasına rağmen sonunda boşanmaya ikna olmaya başlamıştır. Çevrelerinde bir süredir dolaşmakta olan esrarengiz yabancının sonunda harekete geçmeye karar vermesiyle Cevher’lere darbeler ardı ardına gelmeye başlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz