Ana Sayfa Dizi Fragmanları Hayatımın Aşkı 13. bölüm fragmanında Gökçe zor durumda!

Hayatımın Aşkı 13. bölüm fragmanında Gökçe zor durumda!

1
0

Hayatımın Aşkı 13. bölüm fragmanında Gökçe zor durumda! Hayatımın Aşkı 13. bölüm fragmanı izleyenleri ekrana kilitliyor. Kanal Dnin sevilerek izlenen dizisi Hayatımın Aşkıda son bölümde Şenkal Ailesinin neşe kaynağı, Nilüfer’in yeni doğan bebeği oldu. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Hayatımın Aşkı 13. bölüm fragmanı ve tüm detaylar haberimizde

Hayatımın Aşkı 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar akşamları ekrana gelen izleyenleri ekrana kilitleyen Hayatımın Aşkı 13. bölüm fragmanında Gökçe zor durumda kalacak. Demir ve Gökçe aşkı 13. bölümde yine engeller ile mi karşılaşacak? Hayatımın Aşkı yeni bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde.

Lucky Red Film & TVnin yapımmcılığını üstelnediği başrollerinde Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman, Zenep Eronat, Zafer Algöz, Sadi Celil Cengiz, gibi usta isimlerin yer aldığı Hayatımın Aşkı 13. bölüm fragmanı yayınlandı.

HAYATIMIN AŞKI 12. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şenkal Ailesinin neşe kaynağı, Nilüfer’in yeni doğan bebeği olmuştur. Bebeğin doğumunu kutlamak için herkesin katılacağı bir piknik organize edilir.

HAYATIMIN AŞKI SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Gökçe Demir’le arası bozuk olduğu için pikniğe gitmek istemez ancak Rezzan’ın zorlaması ile gitmek zorunda kalır. Gökçe’nin piknikte olduğunu öğrenen Demir ise peşinden gider. Gökçe hiç beklemediği anda Demir’i karşısında görünce ne yapacağını şaşırır. Nilüfer’in, Japonya’da çalışan kocası Hakan’nın eve gelmesi herkes için büyük sürpriz olur. Bu beklenmedik gelişme en çok Nilüfer’i sevindirir. Fakat, Hakan yanında bir sırla gelmiştir. Kaan’ın Gökçe’ye hissettiği yoğun duygular hayatını etkilemeye başlar. Gökçe’yle konuşmak için yanına gittiği sırada motoruyla geçirdiği trafik kazası, hastaneye kaldırılmasına sebep olur.

HAYATIMIN AŞKI 13. BÖLÜM FRAGMANI

Sema ve Bartu’nun bir kavgalı bir barışık ilişkisi devam eder. Tesadüf eseri buldukları bir objenin tarihi eser olduğunu düşünen ikili için macera başlar. Bu objeyle ilgili hem Sema’nın, hem de Bartu’nun farklı planları vardır. Demir’in uzun süredir peşinde koştuğu hayatıyla ilgili çok önemli bir sırrı Gökçe öğrenir. Şimdi ne yapıp edip bu sırrı Demir’den saklamalıdır…

HAYATIMIN AŞKI GENEL HİKAYE

Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır.

Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz