Dizi Haberleri

HBOnun başarılı ve popüler dizisi The Sopranosun Türkiye uyarlaması geliyor

HBOnun başarılı ve popüler dizisi The Sopranosun Türkiye uyarlaması geliyor 1999 yılıdna başlayan ve 2007 yılınd asonlanan dünyanın en başarılı dizilerinden biri olarak gösterilen The Sopranosun Türkiye uyarlaması için ilk adım atıldı.

Bildiğiniz üzere özellikle son yıllarda yurt dışında büyük başarı yakalayan ve sevilen bazı diziler, ülkemizde uyarlanmaya başladı. Son çıkan haberlere göre bunların arasına bir yenisi daha katılacak.

The Sopranosun Hakları Satın Alındı
Çıkan son haberlere göre Ay Yapım, HBO dizisi The Sopranosun haklarını satın almış durumda. Diziyi; Söz ve BluTv dizisi İlk ve Son gibi yapımların senaristi olan Hakan Bonomo, Türkiyeye uyarlayacak. Şu an için yayın tarihi, yayın platformu ve oyuncuları gibi detaylar da ne yazık ki belli değil.

The Sopranos, HBOya günümüzde bu kadar güvenilmesinin başlıca sebeplerinden biri. Kalitesi ve popülerliğiyle yayınlandığı dönem hatta kısmen günümüzde bile birçok insan tarafından izlenmiş bir yapım. Dizi, New Jerseyde bir Amerikan-İtalyan mafya ailesi patronu olan Tony Sopranonun merkezde olduğu bir dizi.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir