Dizi Haberleri

The Walking Deadin 11. sezon 2. kısmı için yayın tarihi açıklandı

The Walking Deadin 11. sezon 2. kısmı için yayın tarihi açıklandı Dizi dünyasının popüler yapımlarından The Walking Deadin final sezonu açıklandığı üzere birkaç kısımdan oluşacak ve ikinci kısım için tarih de geçtiğimiz saatlerde açıklandı.

Bir dönemin en çok izlenen dizilerinden biri olan, şimdi ise popülerliği yitirse de hala yüksek izleyici sayılarına ulaşan The Walking Deadin 11. sezonun ikincı kısmı için yayın tarihi paylaşıldı.

Dizinin final sezonu olan 11. sezon geçtiğimiz haftlarda başladı ve son sezonun 8 bölümlük ilk kısmı geçtiğimiz gün bitti. Dizinin ikinci kısmı ise yapılan son açıklamaya göre 20 Şubat 2022de başlayacak. İkinci kısım da yine ilk kısım gibi 8 bölümden oluşacak.

Dizinin bir de son kısmı olacak ve o da yine 8 bölümden oluşacak. Yayın tarihi net bilinmiyor ancak 2022nin ikinci yarısında geleceği açıklandı. Bu sayede de dizi, 24 bölümlük bir sezon ile yayın hayatıan veda edecek. Ancak daha önce de açıklandığı gibi aynı evrende geçen birçok yapım gelecek. İkinci kısım için paylaşılan kısa videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

The Walking Dead 11. Sezon 2. Kısım Video

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir