Hizmetkar Albert Nobbs Filmini Full izle

Hizmetkar Albert Nobbs Film Fragmanı izle, Hizmetkar Albert Nobbs Full izle, Hizmetkar Albert Nobbs Filmi izle, Hizmetkar Albert Nobbs Filmi Full izle, Hizmetkar Albert Nobbs Full izle, Hizmetkar Albert Nobbs Filmi izle Seyret

Özet & detaylar 19yy. İrlandasında kadınların ikinci sınıf muamele gördüğü, çalışma, hayatlarını sürdürme özgürlüklerinin olmadığı günlerde Albert Nobbs kendi başına hayatta kalmaya çalışır.

Erkek görünümüyle Dublinin en ünlü otellerinden birinde uşak olarak çalışmaya başlayan Nobbs çok uzun yıllar kadın olduğunu saklamayı başarır ve hayatını bir erkek olarak inşa eder. Fakat yıllar sonra yüreğinde hissettiği bir aşk yüzünden, içinde yaşadığı yalanla hisleri arasında kalacaktır..

Glenn Closea bu sene altıncı Oscar adaylığını getiren filmin yönetmenliğini, yakın dönemin oldukça başarılı televizyon işlerinden biri olan In Treatment dizisinde imzası olan Rodrigo García yönetiyor.

István Szabó hikayesinden Gabriella Prekop, John Banville ve başroldeki Glenn Close tarafından senaryolaştırılan film 84. Akademi Ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncunun yanı sıra En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Makyaj dallarında da Oscar adayları arasında gösterildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme