Dizi Haberleri

House of The Dragon dizisinden yeni görseller geldi

Game of Thrones’un öncesini anlatan House of The Dragon dizisinden yeni görseller geldi Geçtiğimiz yıl duyurulan ve geçtiğimiz yıl çekimleri başlayan yeni Game of Thrones dizisi House of The Dragon’dan yeni görseller geldi.

Son dönemin en popüler markalarından birisi olan Game of Thrones’un geçmiş yıllarını anlatacak olan House of The Dragon isimli diziden yeni görseller geldi.

House of The Dragon dizisi 21 Ağustos 2022’de HBO Max üzerinden yayınlanacak. Ayrıca dizinin Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinden 12 gün önce yayınlanacağını da belirtelim.

House of the Dragon, Targaryen hanedanlığını konu alacak. Game of Thrones’dan 300 yıl öncesinde geçecek ve 10 bölümden oluşacak. Diziyi ise daha önce Game of Thrones ve Altered Carbon dizilerinde yönetmenlik yapmış olan Miguel Sapochnik yönetecek. Dizinin senaristi ise Ryan J. Condal olacak.

Dizinin müziklerini başarılı besteci Ramin Djawadi üstlenecek. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Matt Smith (Daemon Targaryen), Paddy Considine (Viserys Targaryen), Olivia Cooke (Alicent Hightower), Emma D’Arcy (Rhaenyra Targaryen), Ryan Corr, Jefferson Hall, David Horovitch, Graham McTavish, Matthew Needham, Bill Paterson ve Gavin Spokes bulunuyor.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir