İçinde Yaşadığım Deri Film Fragmanı Full izle, İçinde Yaşadığım Deri Full izle, İçinde Yaşadığım Deri Filmi Full izle, İçinde Yaşadığım Deri Full izle, İçinde Yaşadığım Deri Filmi Online Full izle Seyret

Özet: Bir araba kazasında yanarak ölmekten son anda kurtulan eşini yanıklardan oluşan görüntüden kurtarmak için yeni bir deri yaratmak üzerine çalışmalar yapan estetik cerrahı Dr Robert Ledgard (Antonio Banderas) on iki yıl boyunca evindeki laboratuvarında çalışmaya devam eder ve domuz-insan kanı karışımıyla elde ettiği bir deri üretir.

Eşinin yanmış vücudunu görmesi üzerine intihar etmesi ve küçük kızlarının da buna şahit olmasından sonra büyük depresyon geçiren aile iyice hassaslaşmıştır. Küçük kız büyüdüğünde de psikolojisini bozan bir olay yaşayacak, bu olayın üzerine Dr Ledgard, yaptığı deneyleri büyüterek neredeyse DR Frankenstein haline gelecektir.

Gerilim türündeki film, Fransız polisiye yazarı Thierry Jonquein Tarantula isimli 2005 tarihli romanından uyarlandı. Yönetmenin 20 yıl sonra Antonio Banderasla tekrar bir araya geldiği The Skin That I Live In, kızına tecavüz eden bir adamdan intikam almaya çalışan psikolojisi bozuk bir plastik cerrahın saplantılarını ve hücrelerle ilgili yaptığı araştırmalar sayesinde yeni bir insan derisi yaratmasını konu alıyor.

Yönetmen: Pedro Almodóvar
Oyuncular: Antonio Banderas, Elena Anaya, Marisa Paredes, devamı…
Orijinal adı: La Piel que Habito
uzun metrajlı film İspanya . Tür: Gerilim , Dram
Süre: 120 dk Yapım yılı: 2011
Dağıtımcı: Tiglon

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz