Ana sayfa Genel Haberler İmaj değişikliği nasıl yapılır

İmaj değişikliği nasıl yapılır

0
0

Yaz mevsimine gireceğimiz şu günlerde, siz de bir çok kadın gibi imajınızı mı değiştirmek istiyor sunuz? O halde bu konuda sizlere biraz tüyo verelim ve imaj değiştirme programı listesi hakkında bilgiler sunalım

20 – 25 yaşından kalma makyajınız artık size uygun olmayabilir. Makyaj çantalarınızı ve çekmecelerinizi düzenlemenin zamanı geldi. Eğer sizde stilinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız işte sizlere önerilerimiz…

Yaşınız:
20 – 25 yaşındaki makyajınız size uygun olmayabilir. Tonları ve yapıyı değiştirin. Aynı zamanda saç renginiz de farklı makyaj gölgeleri ve yapıları gerektirebilir. doğru makyaj yılların etkisini kolaylıkla silebilir.

Yüzünüzün şekli ve cilt renginiz:
Makyajda illüzyonlar yaratarak yüzünüzün şeklini, cilt rengini ve yapısını değiştirebilirsiniz.

Göz renginiz ve göz şekliniz:
Marifetli bir biçimde uygulanan bir makyaj; küçük gözlerin daha büyük, mavi gözlerin daha mavi, yuvarlak gözlerin daha geniş görünmesini sağlayabilir.

Saç renginiz:
Makyajınız saçınızı tamamlamalıdır. Eğer saçınız kuzguni siyahsa ve cildiniz solgunsa koyu kırmızı bir ruj ve koyu siyah bir göz makyajı (maskara – rastık) sizde enfes görünecektir. Eğer sarışınsanız toprak tonları size çok yakışan tonlar olacaktır. Eğer saçlarınız siyah ya da kahverengiyse istediğiniz rengi uygulamak için sınırsız özgürlüğe sahipsiniz.

Yaşam tarzınız:
Makyaj yapmak çok kolaydır. Eğer yoğun bir yaşam tarzınız varsa uygulanması çok zor bir makyaj tarzını tercih etmenizin bir anlamı yoktur.