iPhone 12 serisi için eskiyi getir yeniyi götür kampanyası başlıyor

iPhone 12 serisi için eskiyi getir yeniyi götür kampanyası başlıyor iPhone 11 sahipleri için kısa süre sonra iPhone 12 modellerini indirimli olarak alabilecekleri bir kampanya başlıyor. Kampanya eskiyi getir yeniyi götür tarzında olacak.

Zaman zaman akıllı telefon modelleri için eski olanı getirerek indirim elde edildiği kampanyalar görüyoruz. Ülkemizde biraz yüksek fiyatlardan piyasaya giren iPhone 12 serisi için de bir değişim kampanyası başlıyor.

iPhone 11’i getir iPhone 12’yi götür
Henüz tüm detayları açıklanmayan değişim kampanyasına göre çalışır durumdaki iPhone 11 modellerini getiren tüketiciler iPhone 12 serisine 6000TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler.

Önümüzdeki günlerde netliğe kavuşması beklenen kampanyada ikinci el iPhone 11 serisinde en düşük 4000TL fiyat biçilmiş oluyor. Muhtemelen Pro ve Pro Max modellerinde alım fiyatı biraz daha yükselecektir.

Elbette ikinci el piyasasında iPhone 11 çok daha yüksek fiyatlardan alınıp satılıyor ancak bu tür kampanyalarda indirim miktarı biraz daha düşük kalıyor. iPhone 12 serisi 27 Kasım itibariyle ön siparişe başlayacak.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir