İyilik

İyilik 19. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

İyilik 19. Bölüm Fragmanı izle İyilik Son Bölüm Fragmanı seyret İyilik 19. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

İyilik 18. Bölüm özeti Poyraz, annesinin Neslihan’ı kovmasından sonra Neslihan’ı kaybetmekten korkmuş ve ona aşkını ilan etmiştir. Hayatındaki çalkantılar dışında maddi sorunlarla da uğraşan Neslihan, Poyraz’ın ilgilisine karşılık verecek mi?

Diğer tarafta Damla, Poyraz’ı elde edebilmek için hamile olduğu yalanını söylemiştir. Poyraz, Damla’nın tuzağına düşecek mi?

Damla, Murat’a parasını kaptırmamak için Melis’i kullanır. Murat’ın evli ve çocuklu olduğunu Melis’e söylemekle tehdit eder. Murat, ya onun tehditlerine boyun eğecek ya da polise Damla’nın Koray’ı öldürdüğünü ihbar edecektir.

Atilla’nın çabalarıyla kamera kayıtlarında Murat’ın yanında görülen Melis’e ulaşılır. Polisin, hakkında yakalama kararı bulunan Murat’a ulaşması an meselesidir artık. Melis, karakola ifade için gittiğinde Neslihan çıkar karşısına ve Murat ile ilgili bilmediği gerçekleri anlatır ve polise onun yerini söylemesini ister. Melis, Murat’ın evli ve çocuklu olduğunu Neslihan’dan öğrenir böylece. Melis kandırıldığını anlamış ve büyük bir hayal kırıklığı yaşıyordur. Murat’tan intikam almak için, onun yerini polise söyleyecek mi?

İyilik Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif Link: İyilik 19 Bölüm Fragman

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir