YuregininSesi

Jet Sosyete 8. bölüm fragmanı yayınlandı

10.04.2018
165

Jet Sosyete 8. bölüm fragmanı izleyenleri kahkahaya boğdu. STAR TVnin büyük ilgiyle izlenen dizisi Jet Sosyete yeni bölümde yine çok güldürecek. İşte Jet Sosyete 8. yeni bölüm fragmanı haberimizde.

Pazar akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Jet Sosyete yeni bölümü eğlence dolu. Jet Sosyete 8. yeni bölümüyle Pazar akşamı 20.00de STAT TVde.

JET SOSYETE 8. BÖLÜM FRAGMAN

JET SOSYETE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Özpamuk Tekstilde Cengiz Bey ayın elemanını seçmeye karar verir. Tony ve Pelinin kendisine 1 Nisan şakası yaptığından habersiz olan Yaşar, büyük para ödülünü kazanmak için ofiste canla başla çalışacaktır.

Merdiven altı üretilen kötü gıdaları jet sosyeteye satmaya çalışan Gündüzün sattığı sağlıksız gıdalar, herkesin sağlığını tehdit edecek ve bu sebeple başına beklemediği olaylar gelecektir.

Zahide Hanım ve Gizem çekişmesi ise gittikçe büyümektedir. Zahide Hanımın gazetelere Gizem hakkında durmadan olumsuz konuşması bardağı taşıran son damla olacak. Gizemin, Zahide Hanıma kendisi hakkında konuşmama kararı çıkartması olayları başka bir boyuta taşır.

Safiye öğrendiği modern çocuk eğitimini evde uygulamaya başlayacak ve bu sayede Yıldız, ailesinin modern eğitim denemelerini sonuna kadar sömürecektir. Fındıkın evde bakımını üstlenen Ozanın ise anaç duyguları uyanır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Yüreğininsesi olarak 2008 yılından beri seslisohbet hizmeti vermekteyiz.