Kalbimin Sultanı 5. bölüm fragmanı Hoşyar Sultan Anna

Kalbimin Sultanı 5. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. STAR TVnin büyük ilgiyle izlenen dizisi Kalbimin Sultanı yeni bölümde Hoşyar Sultan, Annanın mektubunda ne yazdığını öğrenmeye kararlı. Heyecan dolu Kalbimin Sultanı yeni bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıkacak.

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Kalbimin Sultanı yeni bölümde heyecan dorukta. Kalbimin Sultanı 5. yeni bölümüyle bu akşam 20.00de STAR TVde.

KALBİMİN SULTANI 5. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Anna, Babasına kendisini affetmesini, muhbir olduğunu ve her şeyi Sultan Mahmud’a itiraf edeceğini yazdığı mektubu kaybetmiştir. Hoşyar Sultan, Anna’nın gizemini ortaya çıkartmakla kalmayıp saraydan da gitmesi için bu gizlenmiş mektupta ne yazdığını öğrenmeye kararlıdır. Sultan Mahmud’a olan duygularından kaçınmaya çalışan Anna, mektubun ortaya çıkması halinde herşeyin altüst olacağının farkındadır.

Aksaf Arif ölmüş, son nefesinde Fettah Ağa’nın adını vermiştir. Heryerde aranan Fettah Ağa, ölmediğinden habersiz Esma Sultan ve Halet Efendi için büyük bir tehlikedir. Namık Paşa ise tüm bunlardan habersiz, “artık seni istemiyorum” diyen Esma Sultanı tekrar kazanmanın peşindedir.

Saliha Sultan, Civanmertin evinde babasına bir oyun oynamaya karar verir ve Civanmerte kim olduğunu hatırlamadığını söyler. Ama oynadığı oyun Salihayı başka bir serüvenin içine atacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir