Dizi Fragmanları

Kalk Gidelim 76.Bölüm Özeti 77.Bölüm Fragmanı Seyret

Ttr1 Dizisi Kalk Gidelim 77. Bölüm Fragmanı 7 Eylül Cumartesi Kalk Gidelim Son Bölüm Fragmanı seyret Kalk Gidelim 7 Eylül Cumartesi

Kalk Gidelim 76. Bölüm özeti

eyfettin, kayınpederinin gelmemesinin keyfini yaşarken, Ebe Ananın gelip kapıya dayanmasıyla Sevda ve Şerif şok olur. Dal Ailesi, Şerifin alıkonulma meselesi üzerine yoğunlaşırken, oğlunu bu şaibeli durumdan kurtarmak için Perihan eve gelir ve Ebe Anayı görünce işlerin rengi bir kez daha değişir.

Seyfettin İç Güveysi Şakirden Kurtulabilecek mi?

Diğer yandan Seyfettin, Şakiri evden uzaklaştırmak için bir plan yapar ve Sefer ile Şakiri barıştırmak için türlü yollar denemeye başlar. Mustafa Ali ise kuru meyve işine gelen siparişlerin yoğunluğu üzerine iyice yükselir. Yüklü miktardaki siparişleri karşılamak için köydeki meyve bahçelerinin sahipleriyle anlaşmak ister fakat ondan önce birileri meyveleri toplamaya başlamıştır. Bir yandan meyve bulmaya bir yandan da kendisinden bir adım önde olup işini baltalayan bu kişi kim diye hamleler yapmaya çalışır.

Tüm bunlar olurken Halim ile Badegül, aileden gizli bir takım işler çevirir. Hatice Ana ise bu durumu çok farklı bir meseleye yorumlayacaktır. Halim ile Badegülün çocukları olmadığı için tedavi olduklarını düşünür. Oysaki durum Meryemle ilgilidir.

Kalk Gidelim 77. Bölüm Fragmanı 7 Eylül Cumartesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu