Kara Sevda 44. bölümde Kemal ile Nihanın kafes dövüşü

Kara Sevda 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv ekranlarında yayınlanan Kara Sevda 44. bölümde Kemal ile Nihan arasında kafes dövüşü sahneler nefesleri kesecek. Kara Sevda 44. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

Kara Sevda 44. bölümde Kemal ile Nihan arasında büyük kapışma yaşanıyor. star Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kara Sevda soluk soluğa izlenecek bir bölümle daha ekranlara gelecek. Kara Sevda her Çarşamba saat 20:00de Star TVde.

KARA SEVDA 44. BÖLÜM FRAGMANI

KEMAL VE EMİRİN SERT SAVAŞI

Artık iki düşmanın birbirleriyle olan savaşı, ailelerini de hedef almaya başladı. Emirin, Kemali durduracağını düşünerek, ailesinin ekmek teknesi olan berber dükkanını yakması, herkes için şok etkisi yarattı. Kemal’in Emir’e cevabı, hiç beklemediği şekilde en zayıf noktasından geldi. Herkesin öldü bildiği, Kozcuoğlu ailesinin sır gibi sakladığı, Emir’in bitkisel hayattaki annesi Müjgan, basın ordusunun gözleri önünde ambulansla Emir’in evine getirildi.

Kara Sevda’nın yeni bölümü 16 Kasım Çarşamba, saat 20:00 da star TV de yayınlanacak.

Yaşanacakların ardından, bu defterin, Nihan’la Kemal arasındaki sonsuz bağın kanıtı olduğu kadar, Kemal’in ölümle yaşam arasındaki çizgisi olduğu da anlaşılacaktır. Nihan evde defterin yokluğunu fark ettiğinde, yaşayacağı korkunun bir tarafında kızının hayatı, diğerinde de sevdiği adamın hayatı olacaktır.

Nihan ile Kemal’in araştırmaları, Ozan’ın cinayete kurban gittiğine dair somut bir delil elde etme amacında yoğunlaşır. Kemal, cinayet araştırmasının Nihan’ı Zeynep’e götürdüğünü öğrendiğinde, Nihan’ın arkasında bıraktığı büyük açığı fark edecektir. Kemal ve Nihan’ın Emir’in gölgesinde bundan sonra atacağı her adım için çok dikkatli olması gerekmektedir.

Kemal, Emir’in kendisini durdurabilmek için ne kadar ileri gidebileceğini acı bir şekilde öğrenir. Kendisinden ailesine uzanan savaşın hesabını, Kemal de Emir’e sormadan bırakmayacaktır.

Ozan’ın ölümüne dair şüphelerini ispatlayabilecek yeni bir kanal bulan Kemal, Nihan’la yeniden bir araya gelir. Ozan’ın öldüğü güne dair ortaya çıkacak yepyeni bilgiler, Kemal’in elinde gerçek bir delile dönüşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi