Ana Sayfa Genel Haberler Karagül 109. bölüm fragmanını yayınladı

Karagül 109. bölüm fragmanını yayınladı

0
0

Karagül 109. bölüm fragmanını yayınladı Fox TVnin izlenme rekorları kıran dizisi Karagül son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Cuma akşamları yayınlanan dizinin 109. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Karagül 109. bölümde neler olacak? İşte yeni bölümden ilk detaylar

Karagül heyecan dolu bir bölüm ile ekrana gelecek. 109. yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizide Şamverdi konağında yangın çıkıyor. İşte yeni bölüm fragmanı.

KARAGÜL 109. BÖLÜM FRAGMANI

KARAGÜL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sabri’nin intikamını Merdan’ı öldürerek alan Melek artık kendisi için biçtiği kadere adım adım yürümektedir. Ancak Rüstem ve Gülizar bu hesabı bu kadar kolay kapatmaya niyetli değillerdir. Kendi canı yanan Rüstem aynı acıyı Şamverdi ailesine yaşatmak için harekete geçer ve Baran’ı o sırada yanında olan Ebru ile birlikte kaçırır.

Rüstem’in artık hiç şakası yoktur. Baran ölümle burun buruna gelmiştir. Ebru ve Baran girdikleri bu ölüm kapanından kurtulabilecekler mi? Ölüm yürüyüşüne devam eden Melek, Şamverdi ailesinin kaderini kökünden değiştirmek üzere olduğunun farkında değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz