Ana Sayfa Genel Haberler Karagül 109.bölümde konak ateşe veriliyor

Karagül 109.bölümde konak ateşe veriliyor

1
0

Karagül 109.bölümde konak ateşe veriliyor Karagül dizisi izleyenlerine heyecan dozu yüksek bir bölümle çıktı. Fox Tvnin sevilerek izlenen dizisi Karagülün dün akşam yayınlanan bölümünde neler oldu? İşte Karagül 109. bölümden detaylar

Karagül dizisi 109. yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. fox tvnin sevilerek izlenen dizisi karagülün bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Karagül yeni bölümden detaylar..

Karagül dizisi izleyicilerine yine yepyeni bölümlerle gelmeye hazırlanıyor. fox tvnin sevilerek izlenen dizisi karagülün bu hafta yayınlanacak bölümü yine heyecan dolu. İşte Karagül 109. bölümden detaylar..

109. Bölüm Özeti

Bölüm Tarihi: 19/02/2016

KARAGÜL SON BÖLÜM TIKLA İZLE

Meleğin ölümüyle birlikte, Kadriye Ana artık yaşayabileceği en büyük ikinci acıyı da yaşamış ve sona gelmiştir. Kendi içine ve aklına sığmayan Kadriye Ana bir karar verir. Meleğin “hapishanem” dediği konağı kendine mezar olarak hazırlamaya başlar… Ancak Kadriye Ana ölüme bu kez yalnız gitmeyecek, konağı sırları ile birlikte ateşe verirken, Kendal’ı da yanına alacaktır. Ana – oğul bu ateş kapanından canlı çıkabilecekler mi? Diğer yandan Baran’ın hayatını kurtarabilmek için Rüstem’in kurşununun önüne atlayan Kenan ve Fikriye için zorlu bir dönem başlayacaktır. Karagül yeni bölümüyle Cuma akşamı FOXta!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz