Kevin Hakkında Konuşmalıyız Filmini Full izle

Kevin Hakkında Konuşmalıyız Film Fragmanı Full HD izle, Kevin Hakkında Konuşmalıyız Full izle, Kevin Hakkında Konuşmalıyız Filmi izle, Kevin Hakkında Konuşmalıyız Full izle, Kevin Hakkında Konuşmalıyız Filmi Online Full izle, Kevin Hakkında Konuşmalıyız Filmi Seyret

Özet: Eva, Kevina hamile kaldığı gençlik yıllarında bütün kariyer planlarını ve hedeflerini bir kenara koyarak çocuğunu dünyaya getirmeye karar verir. Fakat annenin oğlu için hayatından yaptığı bu fedakarlık maalesef Kevinin çocukluk yıllarından itibaren başlayarak hayatlarını ters yönde etkilemeye başlar. Kevin 15 yaşına geldiğindeyse lisedeki çete gruplarıyla takılmaya başlar ve hiç kimsenin hoş görmeyeceği olaylara karışır.
Eva oğlunun hatalarından dolayı derin sorumluluk ve suçluluk duyarak, nerede yanlış yaptığını sorgulamaya başlar. Bu arada Kevinin ayrıldığı babası ile yeniden iletişime geçmek durumundadır..

Eleştirmenler tarafından Tilda Swintonın şimdiye kadarki en üstün oyunculuk performası olarak değerlendirilen filmin diğer başrollerini bugüne kadar komedi filmlerindeki performanslarıyla hatırladığımız John C. Reilly ve genç oyuncu Ezra Miller yer alıyor. Lionel Shriverın romanından Lynne Ramsay ve Rory Kinnear tarafından uyarlanan filmin yönetmenliğini ise gene Ramsay üstleniyor. Ülkemizde vizyon tarihi henüz belli olmayan Kevin Hakkında Konuşmalıyız (We Need to Talk About Kevin), 64. Cannes Film Festivalinin uzun metraj yarışmalı bölümünde Altın Palmiye için yarışmış ve eleştirmenlerden tam not almıştı.

Müziklerinde Radiohead grubundan Johnny Greenwoodun imzası olan psikolojik gerilim türündeki film ülkemizde ilk kez 2011 Filmekiminde seyirciyle buluşmuştu.

Vizyon tarihi: 3 Şubat 2012
Yönetmen: Lynne Ramsay
Oyuncular: Tilda Swinton, John C. Reilly, Ezra Miller,
Orijinal adı: We Need to Talk About Kevin
uzun metrajlı film ABD , İngiltere . Tür: Dram , Gerilim
Süre: 110 dk Yapım yılı: 2011
Dağıtımcı: M3

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir