Kızılcık Şerbeti
Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti 13. Bölüm Fragmanı izle Kızılcık Şerbeti son Bölüm Fragmanı seyret Kızılcık Şerbeti 13. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Kızılcık Şerbeti 12. Bölüm özeti Restoranda yaşanan rezaletten sonra Kıvılcım uzun süre kendine gelemez, Ömer’in boşanmamış olduğu gerçeğini çok acı bir şekilde öğrenmiştir. İkili arasında büyük bir yüzleşme yaşandıktan sonra Kıvılcım artık asla Ömer’le görüşmek istemediğini açık bir şekilde belirtir.

Alev’in yaptığı kaza sonrası yardımına koşan Abdullah ile yolları bir kez daha kesişmiştir. Bu yakınlaşma, kaza geçiren çocuğun ailesine yardım etmek için birlikte hareket edeceklerinden bir süre daha sürecektir.

KIZILCIK ŞERBETİ 12. BÖLÜM FRAGMANI
Nursema’nın Umut ile buluşmasına büyük tepki veren Pembe ile Nursema’nın arası çok gergindir. Pembe ikilinin arkadaşlığına bir son vermek için kendince bir çözüm yoluna gider.
Nilay’ın tekne sevdası onu ve kocasını zor duruma düşüreceği ufaktan belli olmaya başlar.

Pembe’nin yoldaki torunları için kuracağı Zekeriya Sofrası iki aileyi bir araya getirecek, bu tür olaylardan hiç anlamayan Alev yine pervasız hareketleriyle ortamı gerecektir.

Doğa ve Fatih ilişkisi gayet yolunda giderken, çocuk odası, duvar kağıdı derken yine büyük bir çıkmaza gireceklerdir. Doğa artık bu ilişkiyi sürdürebilmenin imkanı kalmadığına inanarak büyük bir karar verir.

Kızılcık Şerbeti Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Kızılcık Şerbeti 13 Bölüm Fragmanı

Diğer dizi tanıtımı Yalı Çapkını 18 Bölüm Fragmanı

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz